Президент доручив керівництву ЗСУ продовжувати режим тиші в АТО

Президент Петро Порошенко доручив керівництву ЗСУ продовжувати дотримуватися оголошеного режиму тиші в зоні проведення АТО. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. За його словами, цю тему обговорювали сьогодні з військовим керівництвом у Краматорську.

"Вітаю заяву лідерів Німеччини та Франції із наполегливим закликом, передусім, до Президента Росії, як країни-агресора та сторони конфлікту, забезпечити повне дотримання режиму припинення вогню у зв'язку з початком навчального року", — зазначив пан Порошенко.

Президент також підкреслив, що режим припинення вогню має створити "сприятливі умови для просування мирного процесу з метою відновлення суверенітету та територіальної цілісності України".

У понеділок канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Франції Еммануель Макрон у спільній заяві, закликали Росію та Україну докласти більше зусиль для повного припинення вогню на сході України.

У заяві констатують, що після телефонної розмови у "нормандському форматі", яка відбулася 22 серпня, узгоджене минулого тижня припинення вогню "дотримується не в повному обсязі".

Источник: http://www.bbc.com/

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok