Батальон спецназначения «Призрак» планирует окружение Дебальцево

Батальон спецназначения "Призрак" планирует окружение Дебальцево

Об этом сообщил военный аналитик Дмитрий Тымчук из группы "Информационное сопротивление". Наибольшую активность противник демонстрировал на Дебальцевском направлении  (15 обстрелов),на Донецком направлении ( 12 обстрелов), на Первомайском направлении ( 10 обстрелов), на Луганском направлении ( 7 обстрелов) —  unian.

Сформовані ударні тактичні групи російсько-терористичних військ зосереджені в районах оперативного призначення і готові до активних дій. Посилено формуються резерви і другі ешелони. Створюються запаси матеріально-технічних засобів. Закінчені основні заходи по розвідці цілей (позиції, блок-пости, базові табори українських військ) для артилерії російсько-терористичних військ, ведеться дорозвідка і уточнення даних для стрільби.

Через пункт пропуску «Ізварине» з території РФ в Україну пройшла колона бронетехніки.

У район н. п. Щастя (Луганська область, Україна) прибула батальйонна тактична група ВС РФ. Раніше тут була зафіксована ротна тактична група російських десантників.

Одночасно ЗС РФ продовжують концентрацію в прикордонних з Україною районах. Зафіксовано прибуття та розвантаження на залізничній станції Каменськ-Шахтинський (Ростовська область, РФ) 2-х ешелонів з військовою технікою та особовим складом (до 500 осіб).

У н. п. Донецьк, Сніжне та Макіївка серед бойовиків посилено поширюються чутки про швидкий наступ російсько-терористичних військ. У Петровському районі Донецька бойовики підтягують на передній край важке озброєння. Для перевезення живої сили і боєприпасів використовується, в тому числі, громадський автотранспорт, відібраний у населення та місцевих підприємств.

Крім інтенсивних обстрілів позицій українських військ в районі н. п. Авдіївка і Піски, відзначена спроба противника відкинути підрозділи сил АТО від Корасногоровки і Мар'їнки. Спроба не увінчалася успіхом.

В районі Нікішино-Чорнухіне продовжують обстріли з боку терористів і зіткнення з силами АТО. Терористи прагнуть звузити Дебальцевський плацдарм і підійти впритул до н. п. Дебальцеве. Керівництво бандформування «механізована бригада «Призрак» оголосило про підготовку до «оточення Дебальцевого» (можливо цілеспрямоване поширення дезінформації).

У той же час відзначається перекидання бойовиками бронетехніки до рубежу в районі н. п. Первомайськ і концентрація озброєнь за напрямом н. п. Весела Гора і Трьохізбенка, а також навпаки н. п. Попасна та Гірське.

У район н. п. Станиця Луганська підтягнута «зведена артилерійська група» (до змішаного дивізіону).

У н. п. Горлівка закінчені заходи російських військ з нейтралізації колишнього бандформування В. Безлера («Демон»). Частина бойовиків перейшли під єдине командування «ДНР», частина зникли.

У південних районах «ЛНР» триває насильницька мобілізація. У зв'язку з чим відзначається активний масовий виїзд громадян чоловічої статі, які прагнуть уникнути «мобілізації», на підконтрольні території Україні.
 

 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok