«Укрпошта» організує акцію «Подаруй дитині радість читання»

"Укрпошта" організує акцію "Подаруй дитині радість читання"

З 1 листопада по 20 грудня 2013 року "Укрпошта" організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!», закликаючи всіх небайдужих до проблеми соціального сирітства в Україні долучитися до добродійності. Про це повідомили "ДЕЛОВОМУ " в обласній дирекції "Укрпошта".

Акція, що відбуватиметься в рамках передплатної кампанії на 2014 рік, має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати різні періодичні друковані газети і журнали.

Зробити добру справу може кожен бажаючий. Достатньо завітати до поштового відділення та оформити передплату для будь-якого соціального закладу на перелік видань дитячої або юнацької тематики. Інформацію щодо дитячих закладів та найповніший перелік видань дитячої тематики можна отримати безпосередньо у поштовому відділенні.

Акція «Подаруй дитині радість читання» не вперше проводиться в Укрпошті. У 2010-2012 роках завдяки оформленню доброчинної передплати різними підприємствами, установами, банками, приватними підприємцями та звичайними людьми діти-сироти мали змогу отримати та читати яскраві та цікаві видання. Детальніше ознайомитися з акцією можна також на сайті Укрпошти www.ukrposhta.ua  в розділі «Акції та конкурси». або на сайті Запорізької дирекції  (www.zp.ukrposhta.com).

 

 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok