Як перевірити, чи не зареєстровані за вашою адресою фіктивні переселенці

Як перевірити, чи не зареєстровані за вашою адресою фіктивні переселенці

Цього тижня в Бердянську розпочали роботу 6 мобільних груп з перевірки фактичного місця проживання взятих на облік переселенців. Під час перевірки виявилися різноманітні невідповідності, наприклад, коли вказаної адреси не існує, або в одному будинку зареєстровані десятки чоловік одразу. Трапляються випадки, коли людина і не знає, що за її адресою зареєстровані переселенці.

 

Раніше закон не вимагав якогось документального підтвердження, тож місце проживання записувалося зі слів переселенців. Управління праці та соціального захисту населення Бердянського міськвиконкому опублікувало списки вказаних адрес в управління архітектури та у Бюро технічної інвентаризації для того, щоб перевірити, чи дійсно є вказані вулиці та будинки, або це нежитлові споруди. 

Тих переселенців, які вказали такі адреси, одразу знімають з обліку та тимчасово припиняють виплати до з’ясування усіх обставин. Виявилися також і випадки, коли людина не знає, що її адресу вказав переселенець. Тож, виконавчий комітет звертається з проханням до  мешканців Бердянська перевірити, чи не зареєстровані без вашого відома за вашою адресою тимчасово переміщені особи. 

Слід зауважити, що наявність ніби-то зареєстрованих переселенців у подальшому може вплинути на призначення субсидіїПерелік адрес, за якими зареєстровані внутрішньо переміщені особи, можна знайти на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі “Соціальний захист та пільги” — “Адреси ВПО”.

У разі не проживання внутрішньо переміщених осіб за вашою адресою, просимо надати відповідну заяву до каб. №3 виконавчого комітету Бердянської міської ради або до каб. №18 управління праці та соціального захисту населення. При собі необхідно мати паспорт. Телефон для довідок 3-30-48. 

 

Управління праці та соціального захисту населення м.Бердянська

____________________________

прізвище, ім’я, по батькові заявника

____________________________,

зареєстрований за адресою:

м.Бердянськ, вул.___________________________

буд._______________, кв._________

телефон________________________

 

 

Заява.

 

     Прошу врахувати в роботі, що за адресою: м.Бердянськ, вул.__________________, буд.________, кв._______, де я зареєстрований (-а)/належить мені на праві власності (зазначити необхідне) внутрішньо переміщені особи  з 2014 року не проживали та не проживають.

 

_________________2016 р.                                                             _______________

                                                                                                                   підпис

 

Дані паспорту/свідоцтва про право власності  перевірила

 

________________    _________________________

            підпис                                   прізвище, ініціали

 

 

 

 

 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok