У Львові створять Чеський дім для пропаганди культури українського і чеського народів

В межах свого візиту до Львова Радек Матула, Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні, зустрівся з Львівським міським головою.

Сторони обговорили можливість спільних проектів, які можна реалізувати на взаємовигідних умовах. А також  підписали договір оренди нежитлових приміщень для  розміщення в них Чеського дому у місті Львові.

Радек Матула зазначив, що Чеський дім дозволить не лише наблизити до українців чеську культуру, але й пропагуватиме культуру України в Чеській Республіці, щоб наші народи стали ще ближчими.

У продовження цієї думки Андрій Садовий, Львівський міськголова, зауважив, що наші народи ментально дуже близькі, маємо споріднену архітектура. «А культура –  це той місток, який з’єднує два народи, отож прагнемо зміцнити співпрацю між Україною і Чехією у сфері культури, в інших галузях і, насамперед, у спільних культурно-туристичних проектах».

Як поінформували в управлінні культури міськради, для Чеського дому орендується на десять років частина площі філії № 32 Централізованої бібліотечної системи для дорослих, що розміщена на вул. Виговського, 79.  Чеська Республіка натомість гарантує здійснити за власні кошти капремонт всіх приміщень бібліотеки-філії.

Источник: http://lv.oblast.online

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok