Олександра Бабаніна призначено заступником голови Запорізької облдержадміністрації

Олександра Бабаніна призначено заступником голови Запорізької облдержадміністрації

За інформацією  Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА, під час наради з керівниками структурних підрозділів Запорізької ОДА голова облдержадміністрації Костянтин Бриль представив двох нових заступників: Віктора Скоблікова та Олександра Бабаніна.

Олександр Олександрович Бабанін повідомив, що народився в 1954 році в м. Бердянськ, має вищу освіту за фахом інженер-механік. Трудовий стаж посадовця нараховує 42 роки, з них шість – держслужбовцем. Робочий шлях розпочав з посади слюсаря в радгоспі, після чого був механіком бурової установки; а також начальником міжрайонної державної екологічної інспекції (м. Бердянськ) – старшим державним інспектором Державного управління екології та природних ресурсів у Запорізькій області.

У Запорізькій облдержадміністрації Олександр Бабанін буде займатися координацією питань агропромислового розвитку.

Як наголосив Костянтин Бриль, цей важливий напрямок потребує окремої уваги і насамперед робота новопризначеного заступника стосуватиметься  проведення заходу «Врожай-2017».

Віктор Скобліков опікуватиметься сферою житлово-комунального господарства. За словами Костянтина Бриля, насамперед допомога новопризначеного заступника потрібна обласному водоканалу в питаннях реструктуризації боргів, аналізу та моніторингу діяльності, а також модернізації підприємства. 

 

 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok