Очільник Запорізької ОДА є співвласником фірми, що збиралася позбавити житла сорок родин

В декларації голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка зазначено, що він є власником більш ніж 67% товариства з додатковою відповідальністю «Рівненський домобудівний комбінат». Зазначене підприємство здійснює діяльність, пов’язану з будівництвом будівель та споруд, а також виробництвом бетону.

Очевидним є те, що без відома власників товариства службові особи Рівненського ДБК навряд чи наважилися б виселяти людей з гуртожитку просто на вулицю та звертатися до суду. Як і те, що ця афера не могла бути реалізована без участі керманичів міста, які, ймовірно, й покривали рейдерів, повідомляє видання «Important».

Очільник Запорізької ОДА є співвласником фірми, що збиралася позбавити житла сорок родин

Наведені факти викликають запитання до Офісу президента України та самого Володимира Зеленського.

Зокрема, чи проходив Віталій Туринок перед призначенням на посаду голови Запорізької ОДА спеціальну перевірку? А якщо так, то яким чином бенефіціар підприємства, що фігурувало у кримінальному провадженні щодо незаконного привласнення 39 квартир та ще й намагалося виселити людей на вулицю, міг бути призначений на особливо відповідальну посаду й опікуватися долями, більш ніж мільйона осіб?

Отримати відповіді на ці питання для мешканців Запорізької області не менш важливо, ніж на раніше озвучені. Адже досі залишається загадкою, чому прифронтовий регіон отримав керівника без відповідної освіти та будь-якого досвіду роботи в органах держслужби й управління? Чим керувався президент, призначаючи Віталія Туринка на таку відповідальну посаду? І, зрештою, чим для Запоріжжя обернеться це керівництво?

Источник: https://zp-fakty.net.ua

 

0/5 (0 Reviews)
Комментирование и размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok