Ликвидация системы «откатов» позволит оздоравливать большее количество детей

Пр це розповів губернаторв Запорізької області Валерій Баранов та повідомив офіційний портал zoda.gov.ua У цьому році в дитячих оздоровчих таборах зможуть відпочити приблизно на 10% більше запорізьких дітей, ніж торік.

Ресурси для цього голова облдержадміністрації Валерій Баранов вбачає не в додатковому фінансуванні (сума, виділена на літню оздоровчу кампанію в 2014 році, практично не відрізняється від минулорічної – близько 69 млн. грн..), а в ліквідації системи «відкотів».

— У цьому році вперше «відкоти» ніхто збирати не буде. Тому учасники тендерних процедур можуть сміливо зменшити вартість путівок. Таким чином, ми зможемо додатково оздоровити близько 70 дітей, — підкреслив голова облдержадміністрації.

Крім того, Валерій Баранов закликав усіх відповідальних розпорядників коштів провести тендерну процедуру відкрито, за участю представників засобів масової інформації. Відкриття конвертів з пропозиціями від дитячих оздоровчих таборів та їхніх представників заплановано на 5 травня.

Одна з вимог голови облдержадміністрації – обстежити всі заклади, які пропонують свої послуги з дитячого оздоровлення.

— Бо у нас іноді трапляються дива. Є дуже активні підприємці, які, засліпленні бажанням заробити, готові селити дітей куди завгодно, навіть на  горище. А ми пам’ятаємо трагічні події в кримському санаторії минулого року, — сказав Валерій Баранов і закликав усіх, хто має відповідати за безпеку дітей на відпочинку, поставитися до цього питання дуже відповідально..

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok