В Бердянську погодні умови залишаються складними, комунальні служби працюють у посиленому режимі

За результатами роботи служб у несприятливих погодних умовах, що склалися у вівторок, та про координацію роботи на найближчі два дні сьогодні, 28 лютого, говорили на засіданні міського штабу для опрацювання заходів із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у м. Бердянську, пов’язаних з можливими несприятливими умовами осінньо-зимового періоду 2017-2018 років. Провів нараду міський голова Володимир Чепурний.

Заступник міського голови Григорій Горячов поінформував про роботу комунальників, відзначив, що вчора люди працювали до пізнього вечора, особливо в районі вул. Штурманська та Петровський шлях, де були значні наноси снігу. Наразі роботи тривають на вулицях 8 березня та Сеченова. Котельні працюють в штатному режимі. Працівники забезпечені посипковим матеріалом. Комунальні підприємства працюють в штатному режимі, закріплені за ними території були розчищені.

Сьогодні працює три бригади БМРЕМ над ліквідацією наслідків негоди. Всі пошкодження на високовольтних лініях були ліквідовані вчора, на ранок було 60 заявок. Якщо не заважатимуть погодні умови, до кінця дня вони будуть виконані — повідомив керівник БМРЕМ Роман Чернов.

Навчальні заклади працюватимуть у звичному режимі, оскільки, згідно санітарних норм, немає підстав для скасування занять — відзначила заступник міського голови Юлія Дойнова.

Юрій Телешко, начальник відділу з питань НС, ЦЗН та ОП, повідомив, що погодні умови залишаються складними. За прогнозами в ніч на 1 березня очікується зміна вітру на південно-східний до 15-17 м/с, з поривами до 28 м/с, а вдень очікується південно-західний 17-22 м/с, вночі та вранці сильні опади, у вигляді дощу, ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, видимість 500-1000 м. Температура повітря вночі та вдень 0…-2.

“Повинна бути готовність №1, всі служби мають бути готовими до оперативного реагування на погодні зміни, всі підрозділи залишаються працювати у посиленому режимі” — підкреслив міський голова Володимир Чепурний.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok