В Бердянську всі комунальні служби переведені на посилений режим роботи в зв’язку зі складними погодними умовами

У зв’язку з різким погіршенням погодних умов сьогодні, 19 січня, міський голова Володимир Чепурний провів екстрену нараду з керівниками комунальних служб. Особисто перевіривши роботу комунальників під час об’їзду міста він надав доручення всім перейти на посилений режим роботи. Про це повідомляє офіційний сайт Бердянської міської ради.

Заступник міського голови Григорій Горячов доповів про залучені ресурси, потім кожен керівник розповів про виконану роботу. З 17 по 19 січня у прибиранні опадів працювало 13 підприємств різних форм власності, 18 одиниць техніки та 129 працівників. Сьогодні всі 6 машин, які можуть виконувати посипочні роботи, працюють у мікрорайонах міста, і, якщо техніки не достатньо, то протиожеледні суміщі є у необхідній кількості.

Вислухавши доповіді, міський голова підкреслив:

— Всі ви бачите, що відбувається на вулицях: краплі дощу падають на землю і тут же замерзають, якщо до вечора температура знизиться, то ситуація стане ще гіршою. Тому, ви повинні перейти на посилений режим роботи і до 4-ї години вечора всі ваші люди і вся техніка повинні бути на вулицях і працювати над усуненням ожеледиці. Причому працювати швидко і якісно, а не так, як працювали попередні 4 дні. Це не примха Чепурного — це вимоги елементарного захисту наших мешканців від травм, це вимога нормальної життєдіяльності всього міста.

Секретар міської ради Олексій Холод більш критично оцінив роботу комунальних служб, підкресливши, що служби не впоралися з невеликими опадами.

— Завтра вже о 6-й ранку громадський транспорт повинен мати можливість нормально працювати, — додав Володимир Павлович. — Попереджаю, що за підсумками вашої роботи в ці дні можуть бути зроблені оргвисновки і прошу потім не ображатися.

Також міський голова поставив завдання адміністративному відділу виконкому принципово ставитись до всіх підприємців, власників закладів, які не виконують правила благоустрою щодо прибирання навколо своєї території, та складати адміністративні протоколи.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok