Викладач БДПУ отримала звання судді з хортингу

Викладач БДПУ отримала звання судді з хортингу

У Мелітополі пройшов Національний тренерсько-суддівський атестаційний семінар з хортингу. Участь у семінарі взяли й бердянські тренери, інструктори та спортсмени. На підставі прийому заліку, звання судді третьої категорії з хортингу присвоєно старшому викладачу кафедри інформатики та програмної інженерії БДПУ, вихованці Молодіжного спортивного клубу «Дан-те» Аллі Вікторівні Хатько.

Слово «хортинг» походить від назви відомого у світі славетного острова Хортиця, де була розташована Запорозька Січ. Саме Хортиця була оплотом воїнів, де вдосконалювалося бойове мистецтво з метою захисту рідного краю. Сучасний український хортинг – універсальна система змішаного єдиноборства, яка втілює в собі найбільш ефективні та дієві прийоми спортивних і прикладних єдиноборств та бойових мистецтв.

Виховна і філософська основа хортингу – здоровий спортивний дух людини та славні традиції козаків Запорозької Січі. Розвиток хортингу – це  спортивне виховання сильного й здорового суспільства на основі традиційних духовних цінностей українського народу. За короткий час існування хортинг охопив фізкультурно-оздоровчою та навчально-виховною діяльністю багато населених пунктів України. Спортивні клуби хортингу працюють в усіх областях України та в Автономній Республіці Крим.

До Всесвітньої Федерації Хортингу (World Horting Federation) входять 26 країн світу. У Міжнародних правилах хортингу є декілька відокремлених різнопланових розділів змагань, основним з яких є двораундовий комплекс спортивного поєдинку, що дозволяє охопити весь природний арсенал прийомів самозахисту людини, які включені у спортивну змагальну програму. Даний вид спорту, як спортивне єдиноборство, сформувався в результаті узагальнення багаторічного досвіду та творчих винаходів тренерів, вчених, спортсменів України, а з розвитком і багатьох інших країн світу, які збагатили техніку хортингу, привнесли в неї найбільш ефективні і раціональні прийоми, об’єднавши свої кращі досягнення у єдиноборствах.

Підготував Сергій Білоусов.

На світлині: Алла Хатько серед бердянських учасників Національного тренерсько-суддівського атестаційного семінару з хортингу.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok