ДЮСШ буде носити ім’я Євгена Назарова

ДЮСШ буде носити ім’я Євгена Назарова

Виконавчий комітет Бердянської міської ради, відділ освіти виконавчого комітету, дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти запрошують представників територіальної громади, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, представників освітянської та спортивної галузі міста Бердянська для участі в громадських слуханнях з питання присвоєння дитячо-юнацькій спортивній школі імені Заслуженого вчителя України Назарова Євгена Івановича.

Євген Назаров майже п’ятдесят років керував дитячо-юнацькою спортивною школою відділу освіти, був взірцем відданості справі, порядності, прикладом до наслідування. Заслуги Євгена Івановича Назарова перед країною відзначені державними нагородами: медаллю «За доблесну працю», «За трудову доблесть», присвоєне звання Заслужений вчитель України.

З матеріалами з цього питання можна ознайомитися на офіційному Інтернет сайті ДЮСШ відділу освіти (http://dussh-berdyansk.at.ua) на головній сторінці.

Також з матеріалами з цього питання можна ознайомитися в центрі громадських ініціатив мікрорайону «Центр міста», що розташований за адресою: пр. Леніна, 37/9 ЦКтаД «Софіт», в приміщенні ДЮСШ відділу освіти за адресою: вул. Горбенка, 29.

Зауваження та пропозиції у письмовому вигляді приймаються з 07.03.13р. по 07.04.13р.за адресою: 71100, м. Бердянськ, вул. Горбенка, 29, ДЮСШ відділу освіти із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом.

Пропозиції повинні бути обґрунтованими з урахуванням вимог законодавства у відповідності до п. 6 «Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам право власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Відповідальний за організацією розгляду пропозицій з питання присвоєння дитячо-юнацькій спортивній школі імені Заслуженого вчителя України Назарова Євгена Івановича – директор ДЮСШ відділу освіти Гаркавенко Алла Дмитрівна.

Громадські слухання з цього питання відбудуться 21 березня 2013 року о 10 годині у великому залі ЦКтаД «Софіт».

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 3-65-40. 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok