В Києві відбудеться аукціон сучасного українського мистецтва.

10 % від прибутку з аукціону буде передано на потреби постраждалим бійцям АТО. Аукціонний дім «Дукат» у партнерстві з Фондом культурних ініціатив ArtHuss започатковують нову для своєї діяльності серію торгів. Цю акцію організатори розцінюють як своєрідну терапію для вітчизняного арт-ринку, який наразі переживає нелегкі часи. Для багатьох покупців приємною несподіванкою стануть оголошені під час проведення аукціону стартові ціни, які будуть значно нижчими за естимейти, вказані в каталозі.

У невеликій за обсягом аукціонній добірці — роботи вітчизняних митців, створені протягом останніх 30 років. Окрім живопису та графіки буде презентовано й сучасну скульптуру.

Серед топ-лотів — твори художників, чиї імена стали знаковими для сучасного українського мистецтва: О. Аполлонова, М. Вайсберга, О. Животкова, Ж. Кадирової, А. Криволапа, П. Макова, І. Марчука, О. Ройтбурда та інших.

Привабливою частиною колекції — не лише за ціновою категорією, а й з точки зору якості художніх творів — є добірка творів молодих українських митців, серед яких І. Багірова, О. Джураєва, М. Кравцов, Д. Куровський, А. Логов, Р. Мінін, Д. Молдованов, Н. Мурашкіна, Ю. Пікуль, О. Пронькіна та інші.

Відкриття передаукціонної виставки  — 24 лютого 2015, о 19:00.

Аукціон відбудиться в Музеї "Духовних Скарбів України" 28 лютого о 14:00, за адресою музею (вул. Десятинна 12).

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok