У четвер в Бердянську виступить письменник Андрій Кокотюха

У четвер в Бердянську виступить письменник Андрій Кокотюха

У четвер, 24 жовтня, об 11.10, в аудиторії 145 першого корпусу БДПУ відбудеться творча зустріч із сучасним популярним українським письменником Андрієм Кокотюхою (м. Київ), який представлятиме нові книжки, які вийшли у видавництвах «Клуб сімейного дозвілля», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». На зустріч запрошуються студенти, викладачі, бердянські школярі, вчителі й шанувальники творчості письменника.

У 43 роки Андрій Кокотюха є автором 43 художніх творів різних жанрів: кримінальні повісті й романи, готичні детективи, бойовики, воєнно-історичні, пригодницькі романи, трилери, дитячі пригодницькі детективи. Найпопулярніші книги автора: романи «Червоний», «Шлюбні ігрища жаб», «Темна вода», «Легенда про Безголового», «Язиката Хвеська», «Повзе змія», «Шукачі скарбів» та ін.

Книжки виходять практично в усіх українських видавництвах, котрі публікують сучасну літературу: «Смолоскип», «Кальварія», «Фоліо», «Піраміда», «Нора-друк», «Зелений Пес», «Грані-Т», «Клуб сімейного дозвілля». Він постійно співпрацює з найбільш популярними українськими газетами, журналами і телеканалами.

За результатами видання «Фокус» Андрій Кокотюха посідає 4-е місце у рейтингу 25 найуспішніших письменників України, більш як 10 разів отримував відзнаки, в тому числі 1, 2 і 3 премії, всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» в різних номінаціях (романи, кіносценарії). На сьогодні журналіст веде авторські колонки відразу у кількох виданнях, таких як «Телекритика», «Gazeta.ua» та «Главред».

На сайті «Буквоїд» Андрій Кокотюха веде свій проект «Кримінальне чтиво»: http://bukvoid.com.ua/criminal/ , де оглядає новинки української та зарубіжної гостросюжетної прози. Активно працює як кіносценарист. За журнальним оповіданням «Тупик» на студії ім. О. Довженка зняли однойменний фільм. Детективні романи «Темна вода» і «Легенда про Безголового» екранізовані у 2007-2008 роках кіногрупою «Film.ua». Трилер «Повзе змія» екранізується в 2008 році компанією «Fresh production UA». Написав сценарії для кількох документальних фільмів з циклу «Кримінальні історії» на каналі ICTV.

У 2013 році вийшли друком такі книги автора:

• Роман «Таємне джерело» (КСД)

• Роман «Найти и уничтожить» (КСД)

• Роман «Спасти Скифа» (Вече, Росія)

• Роман «Последнее сокровище империи» (Вече, Росія)

• Повість «Поховання Аделі» (Юрінком)

• Дитячий пригодницький детектив «Таємниця підводного човна» (видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», третя частина трилогії, перша частина – «Таємниця козацького скарбу», 2010, «Таємниця зміїїної голови», 2012).

Контакти організаторів: Софія Олегівна Філоненко – 7-07-53, 8(097)517-19-23, 7-09-29 (кафедра зарубіжної літератури).

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok