В Бердянську відкриється виставка «Майдан-2014. Люди та події»

Бердянський художній музей ім. І.І.Бродського запрошує на відкриття фотовиставки київського фотографа Володимира Кліщевського «Майдан-2014. Люди та події» відкриття якої відбудеться 8 квітня о 14.00.

 

Володимир Іванович Кліщевський — професійний фотограф, співробітник Посольства Німеччини у Києві. Народився в 1963 р. у Київській області. Після середньої школи закінчив аграрний технікум і академію. Завжди захоплювався природничими науками і творчістю. Цифрова фотографія дала змогу реалізувати йому свої мрії. 

В експозиції музею будуть представлені 60 робіт фотографа.  Коли почався Майдан,  Володимир вважав за необхідне бути з камерою на місці подій, наскільки це дозволяв вільний від роботи час. Представлені світлини, що побачать відвідувачі, добре дозволяють простежити народження й розвиток Історії – в її урочистих і трагічних миттєвостях.

З виставкою можна познайомитися у приміщенні Бердянського художнього музеюза адресою: вул.. Центральна (бувш. К.Маркса), 29, контактний телефон: (06153) 45158

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok