Змінився порядок заповнення платіжних документів у разі сплати податків, зборів, митних платежів та єдиного соціального внеску

Про це повідомили "ДЕЛОВОМУ" у БОДПІ. Міністерством доходів і зборів України затверджено Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надміру зарахованих коштів. Відповідний наказ Міндоходів від 22.10.2013 №609 набув чинності 26 листопада.

 Відтепер усі поля реквізиту „Призначення платежу” розрахункового документу платникам податків потрібно заповнювати у відповідності із затвердженим Порядком. Сплата за кожним видом платежу та за кожним кодом виду сплати має оформлятися окремим документом на переказ. Ознайомитися з Порядком заповнення документів та списками кодів видів сплати можна на сайті Бердянської міської Ради – www.rada.berdyansk.net/«Бізнес»/«Бердянська податкова інспекція»/«Розрахункові рахунки»/Порядок заповнення документів.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok