Запорізький бізнес отримав податкові пільги на 5,5 мільярда гривень

Запорізький бізнес отримав податкові пільги на 5,5 мільярда гривень

Запорізьким платникам податків за минулий рік було надано пільги зі сплати податків, що надходять до Державного бюджету на суму близько 5 мільярдів 400 мільйонів гривень, що майже на 100 мільйонів гривень більше, ніж за 2011 рік. Пільги до місцевих бюджетів склали понад 143 мільйони гривень, що на 22,6 мільйона гривень більше 2011 року. Ці дані озвучив заступник голови ДПС у Запорізькій області Сергій Давидков у ході зустрічі із вітчизняними та іноземними інвесторами, що відбулася у Запорізькій облдержадміністрації.

– Держава готова підтримати чесних і добросовісних виробників. У свою чергу, надаючи пільги, ми чекаємо віддачу у вигляді реальних інвестицій у розвиток інфраструктури, оновлення устаткування, зростання економічного потенціалу регіону, – наголосив Сергій Давидков.

Він також зазначив, що податкова й надалі стимулюватиме платників податків, передусім, за рахунок реформування податкового законодавства, якісно нової сервісної складової, а також переходу на безконтактну взаємодію завдяки впровадженню електронних послуг.

З метою зростання інвестиційного клімату в країні передбачено ряд заходів саме для суб'єктів інвестиційної діяльності.

– Від реалізації нової політики у сфері оподаткування ми чекаємо не тільки підвищення інвестиційної привабливості, а й зміцнення економіки у цілому та розвиток малого і середнього підприємництва. У свою чергу, процес залучення інвестицій у регіон повинен стати максимально зручним і вигідним для зарубіжних партнерів, – підкреслив Сергій Давидков.

ДПС у Запорізькій області

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok