Запорізькі платники отримали майже 215 мільйонів гривень ПДВ

Запорізькі платники отримали майже 215 мільйонів гривень ПДВ

За січень-серпень 2013 року запорізьким платникам відшкодовано 214,9 мільйона гривень, що на 93,3 мільйона гривень або майже вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Як зазначила начальник Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Людмила Балацька, практика своєчасного та повного відшкодування цього податку стала для Запорізького регіону нормою.

– З початку року запорізьким платникам повернено ПДВ як у звичайний спосіб, так й в автоматичному режимі вдвічі більше, ніж торік. Цього року ПДВ-"автоматом" проводилося по 12-м підприємствам регіону на суму понад 95 мільйонів гривень, що на 2 платники та на 50 мільйонів гривень перевищує минулорічні показники. Стійка тенденція щодо повернення цього податку на розрахункові рахунки підприємств не тільки позитивно відображається на роботі самих суб'єктів господарювання, а й на загальний стан економічного та інвестиційного клімату регіону. Адже з кожним місяцем більшає кількість платників податків, які чітко дотримуються встановлених законодавством критеріїв для відшкодування, – наголосила Людмила Балацька.

Водночас у Запорізькій області триває контроль за правомірністю бюджетного відшкодування ПДВ. З початку поточного року упереджено незаконно задекларованих сум податку на додану вартість на суму майже 16 мільйонів гривень.

Нагадаємо, протягом січня-серпня 2013 року до загального фонду Державного бюджету запорізькі підприємства сплатили понад 566 мільйонів гривень податку на додану вартість.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok