Запорізькі митники Міндоходів поповнили фонди бібліотеки та музею історичним раритетом

Про це «ДЕЛОВОЙ» проінформували в БОДПІ. Днями начальник Запорізької митниці Міндоходів Михайло Бізіля передав до фондів Запорізької обласної універсальної бібліотеки ім. О. М. Горького вилучену в справі про порушення митних правил книгу 1913 року видання (Veit J. Леченіе женскихъ болъзней. Для практических врачей. Перевод съ немецкого д-ра мед. Л.А.Гусакова. С.-Петербургъ, "Практическая медицина").

Книгу було конфісковано в дохід держави у громадянина України, що в 2011 році прибув до Запорізького аеропорту рейсом «Внуково-Запоріжжя», співробітники митниці виявили її серед особистих речей правопорушника, при цьому книга була незаявлена ані в письмовій, ані в усній формі. Згідно з висновком Запорізької обласної універсальної бібліотеки ім. О. М. Горького зазначена книга є антикварним виданням, має культурну та історичну цінність та її вартість відповідно до букіністичного каталогу станом на 12.11.2011 року складає 800 грн.

Цього ж дня Михайло Бізіля передав до Запорізького обласного краєзнавчого музею 14 монет ХХ, ХІХ і ХVIII століть. Ці монети були конфісковані в дохід державі у двох громадян Російської Федерації у 2010 та 2011 році, які відлітали авіарейсом «Запоріжжя-Внуково» внаслідок порушення митних правил. Начальник Запорізької митниці Міндоходів Михайло Бізіля  зазначив, що предмети культурної та історичної цінності мають знаходитись в бібліотеках та музеях, щоб усі бажаючі мали до них доступ. Адже серед завдань державних працівників – поважати та захищати історичну та культурну спадщину нашої країни. 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok