Запорізька промисловість майже на 76 мільйонів гривень збільшила сплату до місцевих бюджетів

Запорізька промисловість майже на 76 мільйонів гривень збільшила сплату до місцевих бюджетів

 Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Запорізькій області повідомляєНадходження до місцевого бюджету від підприємств промислового комплексу з початку року склали 1 мільярд 522 мільйони гривень, що на 68 мільйонів гривень або на 4,7% вище за аналогічний період 2012 року. Про це наголосила під час зустрічі із журналістами начальник Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Людмила Балацька.

Вона підкреслила, що питома вага в загальних надходженнях місцевих скарбниць від підприємств промисловості щороку зростає і на сьогодні становить понад 51%.

– Запорізький регіон – унікальний за своїм складом економічного, інтелектуального і аграрного потенціалу. Адже в області зосереджені практично всі основні промислові галузі, які формують бюджети усіх рівнів. Ключовими серед них є, традиційно, металургія, машинобудування, електроенергетика і харчова промисловість. Сьогодні важливою є підтримка стратегічних галузей виробництва. Тому перед органами виконавчої влади області стоїть завдання – сприяння створенню сприятливого економічного і інвестиційного клімату в регіоні та розвитку малого і середнього підприємництва, – зазначила Людмила Балацька.

Найбільшу частку надходжень податків і зборів до місцевого бюджету мають підприємства металургії – 11,6 відсотка, машинобудування – 10,4 відсотка і підприємства-виробники електроенергії –14,5 відсотка.

Нагадаємо, всього за 9 місяців поточного року до місцевих бюджетів запорізькі платники спрямували майже 3 мільярди гривень, що на 190 мільйонів гривень або на 7 відсотків більше, ніж торік.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok