В Бердянську розвиваються сервіси для зручності податкових процедур платників

Про це розповіла "ДЕЛОВОМУ" начальник Бердянської ОДПІ Алла Горбатюк. В Бердянську працює Пункт реєстрації користувачів Управління центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів, який обслуговує не лише платників Бердянська і Бердянського району, але і інших найближчих населених пунктів. З початку діяльності Пункту власниками електронних ключів стали 5734 користувачів. Їм безкоштовно видано 7541 посилених сертифікатів відкритих ключів.

Саме завдяки можливості отримання безкоштовного електронного цифрового підпису основна маса платників податків оцінила зручність подачі податкової звітності і звітності по єдиному соціальному внеску через Інтернет. З початку року до Бердянської ОДПІ більше 61% звітності надано в електронному вигляді. Зокрема, у жовтні-листопаді з 3646 декларацій з податку на додану вартість 3592 декларації подано засобами e-mail (98,5%). А саме юридичними особами надається 99% декларацій з ПДВ, фізичними особами 94,8% декларацій з ПДВ в електронному вигляді.

Активно надає різноманітні послуги і Центр обслуговування платників податків. Тут приймається звітність, надаються адміністративні послуги та консультації платникам податків, здійснюється допомога платникам в наданні звітності через Інтернет. Так, впродовж періоду з січня по жовтень Центром надано 9296 таких послуг.

Поліпшення умов обслуговування платників сприяє формуванню нової податкової культури в суспільстві, стимулює розвиток бізнесу і підвищує  інвестиційну привабливість України.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok