Терміни подання громадянами податкової декларації

Терміни подання громадянами податкової декларації

Платники податку, які згідно з розділом ІV ПКУ зобов’язані подавати декларацію  подають її не пізніше 30 квітня 2013 року. У 2013 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2012 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього  року. Податкова декларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем реєстрації платника податку.

Подання декларації в електронній формі

На сайті ДПС України (http://sts.gov.ua/incomedecl) продовжує працювати онлайн-cервіс, який дає можливість заповнити в електронному вигляді декларацію про майновий стан і доходи, що мають подати до податкових органів фізичні особи — підприємці та громадяни.

Заповнена декларація та додатки зберігаються у файлі для направлення до податкового органу. Для цього необхідно отримати безкоштовний електронний підпис в каб. 219 Бердянської ОДПІ. Тел.: (06153)  3-86-83. 

Які платники податку зобов’язані подавати річну податкову декларацію?

Платник податку зобов’язаний подати податкову декларацію за результатами податкового (звітного) року та самостійно сплатити податок на доходи фізичних осіб, якщо протягом календарного року він отримав доходи, зокрема:

  • від особи, яка не є податковим агентом;
  • які згідно з нормами розділу ІV Податкового кодексу не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати, але не є звільненими від оподаткування;
  • які нараховувалися (виплачувалися, надавалися) платнику податку двома або більше податковими агентами лише у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2012 році – 128 760 грн. (1073х120).

 

Терміни сплати податку, донарахованого за річною податковою декларацією або отримання надміру сплаченої суми податку

 Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня 2013 року сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею річній податковій декларації.

Сума податкових зобов’язань, донарахована органом державної податкової служби, сплачується до відповідного бюджету у строки, встановлені ПКУ.

Сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

Дізнатися більше щодо порядку заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Ви можете на офіційному веб-порталі ДПС України: www.sts.gov.ua  у  банері «Декларування громадянами майнового стану і доходів 2013»

Заздалегідь висловлюємо вдячність платникам податку завчасно подану декларацію!

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok