Студенти Машинобудівного коледжу змагалися в знаннях Податкового кодексу

Студенти Машинобудівного коледжу змагалися в знаннях Податкового кодексу

З початку навчального року фахівці Бердянської ОДПІ читали курс лекцій «Основи податкових знань» студентам Бердянського машинобудівного коледжу ЗНТУ. На кожному занятті податківці детально роз’яснювали окремі положення Податкового кодексу. Студенти отримали знання щодо системи оподаткування в Україні, формування державного бюджету, ролі і функцій податків у суспільстві, щодо особливостей нарахування та сплати податків.  Підсумкове заняття в групі 3-Ф-13 спеціальність «Фінанси та кредит» відбулось 12 квітня у формі гри «Брейн-ринг».

Гра була цікавою та нелегкою — на учасників чекали 4 завдання: податковий кросворд, два тури запитань, рішення практичного завдання та найцікавіше –  бій Капітанів.

 

Всі завдання оцінювало компетентне та незалежне журі. Серед членів якого була заступник начальника Бердянської ОДПІ Анжеліка В’южаніна.

Нагороджуючи переможців Анжеліка Михайлівна зауважила: «Знання, які ви отримали, від кваліфікованих спеціалістів, це не лише звичайні лекційні матеріали, це основа, яка  знадобиться в майбутньому. Завітавши до податкової через кілька років вже як бухгалтери чи керівники підприємств, приватні підприємці або просто громадяни – платники податків, Ви будете почуватися у її стінах впевнено. А ти з вас, хто зацікавився професією державного податківця мають можливість оволодіти нею в Національній академії державної податкової служби України».

До бібліотеки коледжу податківці презентували Податкові та Митні кодекси, а керівництво коледжу було відзначено подяками за вагомий внесок у вихованні податкової культури серед молоді.

Таке співробітництво податківців з освітянами має системний характер. Вже декілька років поспіль спільно вони мають можливість досліджувати проблему виховання податкової культури у покоління, що підростає, знаходити потрібні форми і методи викладання, доступні та ефективні. І, головне, спільно виховувати майбутніх сумлінних платників податків – гідних громадян своєї країни.

 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok