Про діяльність Бердянської ОДПІ

Про діяльність Бердянської ОДПІ

Вилучено 12 розважальних атракціонів. Співробітниками відділу податкової міліції Бердянської ОДПІ встановлено факт надання в прокат розважальних пересувних атракціонів без наявності дозвільних документів на Приморській площі. Незаконну діяльність здійснював ФОП М. В результаті перевірки вилучено розважальні пересувні атракціони у кількості 12 одиниць на загальну суму 44 тис.грн.  

За ухилення від сплати податків – кримінальна відповідальність

Слідчим відділом Бердянської ОДПІ внесено кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно посадових осіб ПП «Б» — підприємства переможця державних закупівель. При здійсненні фінансово-господарської діяльності керівники підприємства придбавали товарно-матеріальні цінності у суб’єктів господарювання з ознаками «фіктивності». Неправомірні дії посадових осіб та порушення законодавства привело до ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. За даним фактом розпочато кримінальне провадження з метою встановлення винних осіб та відшкодування завданих державі збитків.

Добросовісний працівник – соціально захищений працівник!

Виплата мінімальної заробітної плати – обов’язкова вимога по всій Україні для підприємств всіх форм власності і господарювання. Нарахування заробітної плати, у розмірі меншому від мінімального, — порушення соціальних гарантій громадян України. Кожен громадянин має право отримувати за свою роботу гідну заробітну плату, а з часом і пенсію.

Нині, саме у сфері виплати заробітної плати відбувається найбільше ухилень від оподаткування та порушень законодавства. Серед них – заборгованість, зарплата «в конверті» або її виплата у розмірі, що не відповідає мінімальному розміру.

        З початку року Бердянською ОДПІ виявлено 352 неоформлених найманих працівника, які працювали без укладання трудових угод з працедавцями та без сплати податку. Працевлаштовано 321 особу, додатково сплачено до бюджету податку на доходи фізичних осіб у сумі 605,9 тисяч гривень. Також протягом 2013 року до державної реєстрації в якості фізичних осіб – підприємців залучено 89 громадян. Додатково до бюджету сплачено 12,5 тисяч гривень.

Пам’ятайте, що Ваша соціальна захищеність залежить саме від Вас! По всіх фактах порушень з боку роботодавців щодо оформлення та виплати заробітної плати телефонуйте до Бердянської податкової інспекції за телефоном 3-84-07.

 

Визначені сумлінні платники податків Бердянська та Бердянського району

Нещодавно у Запорізькій обласній раді відбулось нагородження переможців першого туру Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків 2012".

Цього року домінантами у різних галузях економіки були 125 претендентів. Конкурсна комісія оцінювала претендентів за такими критеріями, як сума і рівень сплачених податків, податкова культура, кількість працівників на підприємстві, заробітна плата і реалізовані соціальні програми та проекти.

Переможцем в номінації «Сумлінний платник податків у сфері транспорту та зв’язку» стало державне підприємство «Бердянський морський торговельний порт». Переможцем в номінації «Сумлінний платник податків у аграрному секторі» визначено приватне сільськогосподарське підприємство «Агрофірма «Росія».

Мобілізація коштів до бюджетів всіх рівнів

За січень — квітень 2013 року Бердянською ОДПІ забезпечено надходження до Державного бюджету 51,3 мільйонів гривень, що більше минулорічних надходжень на 12,9% або на 5,9 мільйонів гривень.

До місцевих бюджетів з початку року надійшло 64,2 мільйонів гривень, що більше минулорічних надходжень на 10,5% або на 6,1 мільйонів гривень.

Звернення до Бердянської ОДПІ

Протягом січня-березня 2013 року до Бердянської ОДПІ надійшло 22 письмових звернень громадян, що на 17 звернень менше, ніж за відповідний період 2012 року.

З метою оперативного реагування на інформацію заявників проводиться аналіз звернень. В своїх зверненнях громадяни повідомляють про порушення законодавства підприємцями та про надання неякісних послуг суб’єктами господарювання. Звертаються також платники податків за роз’ясненнями податкового законодавства, зокрема щодо порядку нарахування земельного податку, щодо сплати податків від здачі житла в оренду, щодо оподаткування операції дарування та інше. Усі звернення розглядаються своєчасно та об’єктивно.

Особистий прийом громадян здійснюється керівним складом податкової інспекції відповідно до затвердженого графіку. Протягом січня-квітня 2013 року проведено 41 особистий прийом, в тому числі 18 – виїзних прийомів.

Податківці розглянули запити на інформацію

З початку року до Бердянської ОДПІ надійшло 7 запитів на інформацію. Проведений аналіз статусу запитувачів свідчить, що від підприємців надійшло 4 запити, від адвокатів – 2, від фізичних осіб – 1 запит.

За наслідками їх розгляду: по 2 запитам було надано роз’яснення, що інформація, яка запитувалась, належить до категорії інформації з обмеженим доступом; на 5 запитів – надана публічна інформація.

Нагадаємо, що порядок доступу до інформації та порядок оформлення запитів на публічну інформацію викладено у Законі України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 року № 2939-VI.

Дзвоніть на «гарячу» лінію!

14 травня 2013 року «гарячу телефонну лінію» проведе начальник Бердянської ОДПІ Запорізької області Державної податкової служби Горбатюк А.В.

З 14-00 до 15-00 за телефоном 0(53)3-54-28 Алла Володимирівна відповість на запитання платників податків щодо роботи сервісного центру обслуговування платників податків, щодо сплати                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, щодо запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі та дистанційного подання звітності до органів ДПС України, щодо роботи Центру сертифікації електронних ключів ДПС України.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok