Про діяльність Бердянської налогової

Про діяльність Бердянської налогової

Декілька новин стосовно діяльності податкової служби в Бердянську.

 

До уваги фізичних осіб — власників нежитлових приміщень в багатоквартирних житлових будинках!

Якщо фізична особа є власником нежитлових приміщень в багатоквартирному жилому будинку, така фізична особа – повинна сплачувати земельний податок.

В такому випадку сума земельного податку визначається на підставі даних земельного кадастру щодо земельної ділянки, на якій розташована така будівля та нараховується пропорційно тій частині площі будівлі, що знаходиться в користуванні такої фізичної особи, з урахуванням прибудинкової території.

Для отримання повідомлень-рішень на сплату земельного податку необхідно з’явитися до каб. 206 Бердянської ОДПІ  в термін до 01 липня 2013 року.

 

Ваша соціальна захищеність залежить саме від Вас!

Виплата мінімальної заробітної плати – обов’язкова вимога по всій Україні для підприємств всіх форм власності і господарювання. Нарахування заробітної плати, у розмірі меншому від мінімального, — порушення соціальних гарантій громадян України.

По всіх фактах порушень з боку роботодавців щодо оформлення та виплати заробітної плати телефонуйте до Бердянської податкової інспекції за телефоном 3-84-07.

 

Сплачуйте туристичний збір за відпочиваючих

Бердянська ОДПІ нагадує, що суб’єктам господарювання та громадянам, які надають місця для тимчасового проживання відпочиваючим під час курортного сезону, необхідно сплатити податок на доходи фізичних осіб (15%) та туристичний збір  в розмірі 1% від вартості проживання.

Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують послуги з тимчасового проживання із зобов'язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Довідки за телефонами: 3-54-28, 3-84-23.

 

Виявлено незаконну торгівлю дисками

Оперативними співробітниками Головного управління Міндоходів у Запорізькій області встановлено факт реалізації DVD-дисків в центрі Бердянська без відповідних дозвільних документів на даний вид діяльності та без контрольних марок, з ознаками контрабандного походження.  В результаті перевірки вилучено  DVD-диски.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok