Право громадянин на доступ до публічної інформації

Право громадянин на доступ до публічної інформації

Закон України від 13.01.11 №2939-VI “Про доступ до публічної інформації” визначає порядок здійснення права кожного на доступ до публічної інформації, яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим законом, та інформації, що становить суспільний інтерес. Під запитом на інформацію розуміється прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запитувачами публічної інформації є фізичні, юридичні особи та об’єднання громадян без статусу юридичної особи.

Запит може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштова адреса Бердянської ОДПІ – 71118, м. Бердянськ, пр. Праці, 20, Телефон (факс) – 3-84-07, електронна пошта – DPI0822@ukr.net) на вибір запитувача. Закон України від 13.01.11 №2939-VI “Про доступ до публічної інформації” визначає порядок здійснення права кожного на доступ до публічної інформації, яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.Під запитом на інформацію розуміється прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запитувачами публічної інформації є фізичні, юридичні особи та об’єднання громадян без статусу юридичної особи.

Запит може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштова адреса Бердянської ОДПІ – 71118, м. Бердянськ, пр. Праці, 20, Телефон (факс) – 3-84-07, електронна пошта – DPI0822@ukr.net) на вибір запитувача.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok