Податкові надходження від Запорізького регіону склали 1 мільярд 145 мільйонів гривень

Податкові надходження від Запорізького регіону склали 1 мільярд 145 мільйонів гривень

За І квартал 2013 року запорізькі платники (без врахування сум, які сплачені платниками податків СДПІ по роботі з ВПП у м. Запоріжжі) сплатили до Державного бюджету 441 мільйон гривень. Найбільше перевищують минулорічну сплату надходження податку на прибуток – майже на 16 мільйонів гривень або на 9,6 відсотка, всього за січень-березень до Держбюджету спрямовано 181 мільйон гривень цього податку, виконання індикативного показника доходів забезпечено на рівні майже 110 відсотків.

Податку на додану вартість надійшло 196,2 мільйона гривень. Понад чверть більше, ніж торік сплачено акцизного податку – 300 тисяч гривень, понадпланово бюджет отримав 42,7 відсотка.

Найбільшу частку надходжень місцевих скарбниць займає податок на доходи фізичних осіб, якого за три місяці сплачено майже 470 мільйонів гривень, це на 25,8 мільйона гривень або на 5,8 відсотка більше, ніж у відповідному періоді 2012 року. Виконання індикативного показника доходів становить майже 103 відсотки. Від плати за землю надійшло понад 115 мільйонів гривень, що на 5,5 мільйона гривень або на 5 відсотків більше, ніж за січень-березень минулого року. Понадпланові показники доходів склали 108,2 відсотка.

Говорячи про бюджетні надходження, голова ДПС у Запорізькій області Олексій Тімарцев зазначив:

– Запорізький бізнес у переважній більшості із року в рік демонструє сумлінність і чесність у сплаті податків. Тож, наше завдання – продовжити стимулювати це ставлення, всебічно сприяти і підтримувати добросовісних платників, реагувати на ініціативи підприємницьких кіл і громадськості. Сьогодні в країні створені умови для сталого розвитку учасників економічного процесу. Про це свідчить і позитивна динаміка серед представників малого та середнього бізнесу. Приміром, поряд із зростанням кількості підприємців-"спрощенців" збільшилися і податкові надходження. Лише за І квартал поточного року до місцевих бюджетів спрямовано більше 54 мільйонів гривень єдиного податку, що вдвічі перевищує минулорічну сплату. За січень-березень поточного року місцеві бюджети отримали майже на чверть більше планових надходжень.

ДПС у Запорізькій області

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok