Платники податків запитували на семінарі

Бердянська ОДПІ інформує щодо відповідей на запитання, якими цікавилися платники податків на семінарі. 

Чи повинні податкові агенти подавати податкову декларацію туристичного збору?

Податкова декларація туристичного збору податковими агентами за звітний період подається незалежно від наявності або відсутності протягом такого звітного періоду нарахувань цього збору або надання/не надання ними послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею).

Чи передбачена сплата туристичного збору податковим агентом при зарахуванні при зарахуванні попередньої оплати?

Оскільки податкові агенти справляють туристичний збір під час надання послуг проживання (ночівлі) та факт надання таких послуг підтверджується відповідними документами на проживання (заповнені анкети, реєстрація тощо), то з коштів, отриманих у вигляді передоплати за проживання (бронювання місця для проживання), туристичний збір не справляється.
            Чи необхідно суб’єкту господарювання, що здійснює розрахунки через РРО, відображати в касовому чеку суму сплаченого туристичного збору?

Сума сплаченого туристичного збору відображається окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання та не передбачено його відображення у касовому чеку.
               Чи включається ПДВ до бази справляння туристичного збору?

Базою справляння туристичного збору є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в визначених місцях за вирахуванням податку на додану вартість.

Чи може ФОП — платник єдиного податку протягом звітного року змінити групу платників ЄП, в тому числі перейти з третьої групи на другу та з другої на першу?

Фізична особа – підприємець — платник єдиного податку може протягом звітного року змінити групу платників єдиного податку, в тому числі перейти з третьої групи на другу та з другої на першу, за умови дотримання їм вимог, встановлених Податковим кодексом України для обраної ним групи.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok