Новости Бердянской налоговой

Новости Бердянской налоговой

В рамках нашего интернет-портала мы начинаем совместный проект с Бердянской объединенной государственной налоговой инспекцией «Бердянская налоговая информирует», где еженедельно будут представлены новости и важная информация о налогообложении, комментарии специалистов относительно новых законодательных актов, актуальные интервью и практики, позволяющие всем нам лучше ориентироваться в изменениях и  нововведениях, касающихся налогообложения.

 

Курсові роботи з податкової тематики серед найкращих

Не перший рік бердянські податківці співпрацюють із Бердянським машинобудівним коледжем Запорізького національного технічного університету.

Фахівці податкової інспекції приймають участь в учбовому процесі, читають лекції з податкового законодавства, діляться досвідом роботи в податковій. Студенти у свою чергу приймають участь в різноманітних акціях податкової служби, зокрема допомагають під час проведення кампанії декларування доходів.

Нещодавно фахівці Бердянської ОДПІ прийняли участь у захисті курсових робіт з дисципліни «Фінанси» студентів групи за спеціальністю «Фінанси та кредит». Серед тем курсових робіт були висвітлені роботи на тему: «Податкова система України, її становлення і розвиток», «Екологічний податок» та інші.

rursovaya-2

В своїх роботах майбутні фінансисти глибоко розкрили питання складової податкової системи, дослідили та проаналізувати розвиток податкової системи України, порівняли її з податковими системами розвинутих країн, визначили її недоліки та переваги та висловили пропозиції щодо вдосконалення податкової системи в Україні.

Податківці відмітили високий професійний рівень виконання робіт, презентували коледжу Податковий та Митний кодекси для подальшого врахування в учбовому процесі та побажали випускникам щасливого професійного майбутнього! 

Податкові міліціонери виявили товар невідомого походження

Співробітниками відділу податкової міліції Бердянської ОДПІ встановлено факт реалізації в м. Приморськ бензинової техніки та електротехніки для сільськогосподарських робіт (компресори, мотопомпи, мотокосілки) без відповідних дозвільних документів на даний вид діяльності. Не було у підприємця В. і документів, які підтверджують місце походження вищевказаної техніки. В результаті перевірки дану техніку вилучено та складено протокол про адміністративне правопорушення. 

Надходження до бюджетів за січень – лютий 2013 року

За січень-лютий 2013 року Бердянською ОДПІ забезпечено надходження до Державного бюджету 27 398,1 тисяч гривень, що більше минулорічних надходжень на 52,1 тисяч гривень. Темп росту – 100,2%.

До місцевого бюджету з початку року надійшло 32 387,7 тисяч гривень, що більше минулорічних надходжень  на 3 688,4 тисяч гривень. Темп росту – 112,9%.

Запрошуємо всіх бажаючих отримати електронний підпис!

В Бердянську працює Пункт реєстрації користувачів Управління центру сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДПС.

Послуга електронного цифрового підпису надається безкоштовно як фізичним, так і юридичним особам. Обслуговує цей Пункт суб’єктів господарювання Бердянська та Бердянського району, а також Приморська, Приморського району та інших найближчих населених пунктів.

Пункт реєстрації знаходиться за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, буд. 20, каб. 219.  Тел. 3-86-63. Перелік документів, форми заяв, зразки заповнення заяв можна отримати на сайті  www.rada.berdyansk.net,  розділ Бізнес/Податкова служба/Електронний цифровий підпис.

Не погоджуйтесь отримувати заробітну плату в «конверті»!

По всіх фактах порушень з боку роботодавців щодо оформлення та виплати заробітної плати телефонуйте до Бердянської податкової інспекції за телефоном 3-84-07.

 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok