Начальник Бердянської ОДПІ Алла Горбатюк зустрілася з представниками малого та середнього бізнесу:податкова служба і бізнес відкриті для діалогу

Начальник Бердянської ОДПІ Алла Горбатюк зустрілася з представниками малого та середнього бізнесу:податкова служба і бізнес відкриті для діалогу

Нещодавно відбулася зустріч начальника Бердянської ОДПІ Алли Горбатюк з представниками малого та середнього бізнесу у курортній сфері та сфері послуг. Під час зустрічі Алла Горбатюк наголосила, що злиття митного та податкового аудиту – це оплот майбутніх, нових взаємин між бізнесом та владою. Сьогодні створено єдиний сервісний простір з уніфікованими механізмами та стандартами для зручності як платників податків, так і громадян. Користуватися одним ключем електронного цифрового підпису для подання звітності до податкових та митних органів, Пенсійного фонду, управління статистики – це позитивно для розвитку бізнесу.

Запровадження в Україні електронної звітності з РРО відповідає світовим тенденціям у розвинутих країнах. Для підприємців ця система забезпечить зменшення кількості перевірок, а часу для провадження РРО на сьогодні достатньо. 01 січня 2014 року – останній строк, до якого касові розрахунки в Україні мають перейти на систему дистанційного автоматичного звітування.

На контролі Бердянської податкової інспекції постійно знаходяться питання щодо дотримання  роботодавцями гарантій в оплаті праці, легалізації заробітної плати, погашення заборгованості з її виплати та своєчасна сплата податків і зборів, ведеться робота з виявлення громадян, які працюють без офіційного оформлення трудових відносин.

За вісім місяців 2013 року Бердянською ОДПІ забезпечено надходження до Державного бюджету 100,6 мільйонів гривень. Зокрема, з податку на прибуток надійшло 43,7 млн.грн., що більше минулорічних надходжень на 5,2 мільйонів гривень. Темп росту складає 113,5%. До місцевих бюджетів з початку року надійшло 137,1 мільйонів гривень, що більше минулорічних надходжень на 7,1 мільйонів гривень. Темп росту – 105,5%. Це означає, що впроваджені реформи знаходять баланс між стабільним наповненням бюджету та стимулюванням підприємницької діяльності.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok