Начальник Бердянської ОДПІ Алла Горбатюк: «Наповнюємо бюджет спільно»

Начальник Бердянської ОДПІ Алла Горбатюк: "Наповнюємо бюджет спільно"

За січень-червень 2013 року Бердянською ОДПІ забезпечено надходження до Державного бюджету 76,4 мільйонів гривень, що більше минулорічних надходжень на 3,4 мільйонів гривень. Темп росту складає 104,7%. Зокрема, зросли надходження з податку на прибуток на 24,8% або на 7,0 мільйонів гривень, за 6 місяців поточного року надійшло 35,3 мільйонів гривень.До місцевих бюджетів з початку року надійшло 98,5 мільйонів гривень, що більше показників минулого року на 6,9 мільйонів гривень. Темп росту – 107,6%.

У повному обсязі виконано завдання з податку на прибуток, частини чистого прибутку (доходу) державних підприємств, збору за спеціальне використання води, платежів за користування надрами, плати за землю, податку на доходи фізичних осіб  тощо.

 

Підводячи підсумки роботи за перше півріччя, начальник Бердянської ОДПІ Алла Горбатюк зауважила: «100% виконанням бюджетного розпису ми закінчили перше півріччя цього року. Наповнення державного та місцевого бюджету  — наш безумовний пріоритет в роботі. Адже саме від своєчасного та повного наповнення казни залежіть виконання всіх соціальних гарантій держави. На принципах партнерства та взаєморозуміння, в тісному та діловому контакті ми співпрацюємо з сумлінними платниками у справі наповнення бюджету держави та місцевих бюджетів».

Також Алла Володимирівна наголосила, що на теперішній час та в перспективі ще одним пріоритетом нашої роботи залишається  надання високоякісних послуг платникам податків.  Саме в цьому  полягає основна задача роботи Центру обслуговування платників податків, в якому  всі бажаючі можуть оперативно та безкоштовно отримати довідки, дозволи,  свідоцтва, роз’яснення, консультації, допомогу у підготовці звітності та інші адміністративні послуги.   Так, за перше півріччя 2013 року Центром обслуговування Бердянської ОДПІ надано понад 14 тисяч адміністративних послуг громадянам та платникам податків.

Ще одним із поширеніших сервісів Міндоходів  є надання електронного цифрового підпису.   Електронне звітування вже не лякає підприємців, так як це було ще декілька років тому. Сучасні технології поступово входять до кожного дому, до кожного офісу. Тому електронна звітність сьогодні асоціюється зі зручним сервісом та комфортними умовами її надання.

Вже півроку в Бердянській ОДПІ працює Пункт реєстрації користувачів Управління центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту. Послуга електронного цифрового підпису надається безкоштовно як фізичним, так і юридичним особам. Обслуговує цей Пункт не тільки суб’єктів господарювання Бердянська та Бердянського району, а й платників Приморського району та інших найближчих населених пунктів.

За шість місяців діяльності Пункту власниками електронних ключів стали 2564 клієнтів. Їм безкоштовно видано 3533 посилених сертифікатів відкритих ключів. За цифровим підписом до податкової звернулося 1300 юридичних та фізичних осіб — підприємців. Новацією цього року стала можливість декларування доходів громадянами в режимі он-лайн. Під час компанії декларування доходів цифрові підписи отримали 1264 громадянина, які звітували про отримані доходи за допомогою Інтернет.   

Отримавши свій власний цифровий підпис та уклавши договір “Про визнання електронних документів”, платники економлять свій робочий часта власні кошти на придбання бланків звітності. Звітність, надіслана електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання. Податкова  звітність, заповнена в електронному виді, автоматично перевіряється на наявність арифметичних помилок та описок.

Крім того, ключі видаються для митних операцій — посадовим особам митних органів, митним брокерам та суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності. А нещодавно власники електронних ключів отримали можливість звітувати не лише до органів Міндоходів, а й до служби статистики та Пенсійного фонду, використовуючи безкоштовний он-лайн сервіс "іFіnZvіt".

Таким чином, впровадження нових сервісів для платників,  підвищення рівня надання послуг направлені на спрощення адміністрування податків, що допомагатиме платникам вести свій бізнес та сприятиме підвищенню надходжень до бюджету. 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok