Кожну десяту декларацію запоріжці відправили Інтернетом

За інформацією БОДПІ, під час кампанії "Декларування 2014" майже 5150 декларацій або 10,3% від загальної кількості поданих по області надійшло за допомогою мережі Інтернет.

Як відзначила у ході прес-конференції заступник начальника Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Ірина Ярошевська, цей показник на 8% перевищує торішню активність запоріжців.

Тож, як свідчить статистика, у Запорізькій області успішно впроваджена практика електронного декларування. Ще в минулому році запорізькі платники отримали можливість відзвітувати про доходи через мережу Інтернет, не відвідуючи податкову інспекцію. Для цього необхідно мати спеціальне програмне забезпечення і електронний ключ цифрового підпису, які видаються органами Міндоходів безкоштовно. Сервіс працює на веб-порталі Міндоходів.

– З перших днів проведення кампанії декларування у всіх інспекціях створені максимально комфортні умови для громадян. Для запоріжців процес декларування є зручним, зрозумілим і швидким. Адже основна мета Міндоходів – не тільки наповнити місцеву казну, а, перш за все, упровадити ідеологію добровільного декларування громадянами своїх доходів, – підкреслила Ірина Ярошевська.

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok