БОДПІ організовує інформаційний семінар

БОДПІ організовує інформаційний семінар

За інформацією БОДПІ, 11 грудня 2013 року о 14-00 Бердянська ОДПІ сумісно з представниками Асоціації платників податків України проводить інформаційний семінар на тему: «Річна звітність -2013» з платниками податків юридичними та фізичними особами-підприємцями м. Бердянська та Бердянського району. У програмі семінару:

1.       Внутрішній аудит податкового обліку. Методика порівнянності даних податкових декларацій з даними податкового та бухгалтерського обліку.

2.       Річна декларація з податку на прибуток: рядок за рядком.

3.       Фінансова звітність за підсумками 2013 року: склад, строки надання, порівняння з показниками декларації з податку на прибуток

4.       ПДВ. Проведення річного перерахунку ПДВ згідно зі ст.. 199 ПКУ, відображення у річній декларації з ПДВ. Порядок заповнення податкових накладних  та Реєстру виданих та отриманих податкових накладних  у 2013 році  (аналіз змін та роз’яснень)

5.       ПДФО. Річний перерахунок – необхідність проведення, процедура, звітність

6.       Виплачуємо дивіденди — порядок нарахування, оподаткування та відображенні у звітності.

7.       Єдиний податок. Строки та форма звітності для кожної з груп єдиного податку (2-6). Коментарій щодо заповнення звітності.

8.       Єдиний соціальний внесок. Нарахування, звітність, сплата. Добровільне страхування. Особливості нарахування внеску на допомогу по вагітності та пологам, відображення у звітності.

9.        Лікарняні: обчислення страхового стажу. Розрахунок лікарняних у 2013 році.

Семінар відбудеться у приміщенні Бердянської ОДПІ за адресою м. Бердянськ, пр. Праці, 20, актова зала.

 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok