Бердянські міндоходівці завітали з подарунками до діток зі школи-інтернату

Здавна Микола Угодник вважався захисником всіх дітей. Слов'янські народи вірили і досі вірять, що напередодні Дня святого Миколая цей святий приносить усім слухняним дітям подарунки, а неслухняні повинні виправитися і чекати подарунки від Миколая наступного року.

Цього дня начальник Бердянської ОДПІ Алла Горбатюк привітала малюків, які мешкають у школі-інтернат: «День Святого Миколая – це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Нехай це свято наповнить Ваше життя щастям, теплотою і любов'ю!».

Діти радісно та весело зустріли фахівців Бердянської ОДПІ, які принесли їм подарунки та солодощі. Але не відпустили їх швидко, малюки продемонстрували дорослим свої таланти: співали, танцювали та залучили дорослих до своїх ігор та хороводів.

Саме в такі хвилюючі моменти особливо відчувається потреба кожної дитини в теплі та сімейному затишку. Підтримуючи підшефну школу-інтернат колектив Бердянської податкової робить це заради посмішок на обличчях та радості в очах діточок, кожен з яких з великою щирістю відкликається на спілкування з дорослими.

Бердянська ОДПІ

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok