Бердянська студентка стала призером Олімпіади з питань оподаткування та поповнила кадровий резерв міндоходівців

Днями в ГУ Міндоходів у Запорізькій області зібрались студенти випускних курсів з різних вишів Запоріжжя, Мелітополя та Бердянська для того, щоб помірятись своїми знаннями податкового законодавства в другому етапі Олімпіади з питань оподаткування.

У другому етапі Олімпіади взяли участь 24 студента із Запоріжжя та області, які представляли Класичний приватний університет, Запорізький національний технічний університет, Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій і його Мелітопольський відокремлений підрозділ, Бердянський університет менеджменту і бізнесу, Таврійський державний агротехнологічний університет. За умовами конкурсу фіналістів зараховують до кадрового резерву працівників Міністерства доходів і зборів Запорізької області.

«Відповідно до Стратегії, у найближчі п'ять років робота Міндоходів буде спрямована на вдосконалення податкових і митних сервісів, розвиток партнерських стосунків із громадськістю і бізнесом. Окремим пунктом у ній прописаний напрям розвитку кадрового потенціалу. Проведення таких Олімпіад дає можливість випускникам вищих навчальних закладів вирішити питання працевлаштування, а міндоходівцям  поповнити свої лави кращими кадрами. Дуже приємно, що цього року І місце в Олімпіаді посіла студентка Бердянського університету менеджменту і бізнесу Наталія Колесник», — зазначила начальник Бердянської ОДПІ Алла Горбатюк.

Призові місця розподілились наступним чином: І місце – Наталія Колесник з Бердянського університету менеджменту і бізнесу, ІІ і ІІІ місця вибороли студентки Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, відповідно, Марія Шашкіна та Анна Роззувайло. Ті учасники, що не зайняли призові місця але добре себе проявили, також рекомендовані для зарахування до кадрового резерву.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok