Бердянська ОДПІ запрошує власників житлової нерухомості на звірку

Бердянська ОДПІ запрошує власників житлової нерухомості на звірку

Законом України від 04.07.2013 р. №403 внесено зміни до ст. 265 «Податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки» Податкового кодексу України. В зв’язку з чим Бердянська податкова інспекція проводить звірку з громадянами, які мають у власності об’єкти нерухомого майна.Запрошуємо громадян – платників податку на нерухоме майно, які володіють:

 —  квартирою/квартирами (у тому числі їх частками),  незалежно від їх кількості  сумарна житлова площа яких перевищує  120 м2;

 — житловим будинком/будинками (у тому числі їх частками),  незалежно від їх кількості сумарна житлова площа яких перевищує 250 м2;

 — квартирою/квартирами та житловим будинком/будинками (у тому числі їх частками), сумарна житлова площа яких перевищує 370 м2.

Також запрошуємо для звірки громадян, які мають у власності об’єкти житлової нерухомості. що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізінг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Крім того, платники податку – громадяни – власники житлової нерухомості  мають право звернутися з письмовою заявою до Бердянської ОДПІ для проведення звірки даних щодо: об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку; розміру житлової площі об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку; права на користування пільгою із сплати податку.

Юридичним особам, які мають у власності об’єкти житлової нерухомості,  введені в експлуатацію або придбані протягом 2013 року та/або не задекларовані,  необхідно подати відповідну звітність до Бердянської ОДПІ.

Звірка проводиться в Бердянській ОДПІ (пр. Праці, 20), каб. 226, щоденно з 09-00 до 18-00, п’ятниця з 9-00 до 16-45, перерва з 13-00 до 13-45.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok