Бердянська ОДПІ: в 2013 році кількість судових справ скоротилася

Практика досудового вирішення податкових спорів дозволила скоротити кількість справ за участю Бердянської ОДПІ. 

Так, протягом січня-квітня 2013 року на розгляді у судах перебувало 317 справ на загальну суму понад 90,5 млн. гривень. За аналогічний період минулого року кількість судових справ складала 530 на суму 212,3 млн.грн.

З усіх категорій справ, розглянутих у 2013 році, на користь Бердянської ОДПІ вирішено 115 справ, загальна сума яких – 17,3  млн. гривень.

Результативність правової роботи аналітики Міністерства доходів і зборів пов’язують з новими підходами у роботі та високим рівнем юридичного супроводження справ, що дозволяє доводити до суду лише ті спори, за якими не досягнуто компромісу з платниками.

 

Ваша соціальна захищеність залежить саме від Вас!

Виплата мінімальної заробітної плати – обов’язкова вимога по всій Україні для підприємств всіх форм власності і господарювання. Нарахування заробітної плати, у розмірі меншому від мінімального, — порушення соціальних гарантій громадян України.

По всіх фактах порушень з боку роботодавців щодо оформлення та виплати заробітної плати телефонуйте до Бердянської податкової інспекції за телефоном 3-84-07.

Плануєте приймати відпочиваючих? Інформація для Вас!

Бердянська ОДПІ нагадує, що суб’єктам господарювання та громадянам, які надають місця для тимчасового проживання відпочиваючим під час курортного сезону, необхідно сплатити податок на доходи фізичних осіб (15%) та туристичний збір  в розмірі 1% від вартості проживання.

Довідки за телефонами: 3-54-28, 3-84-23. 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok