Підрядник робіт в Бердянській ЗОШ №16 знов пообіцяв швидко відновити класи в школі

Підрядник робіт в Бердянській ЗОШ №16 знов пообіцяв швидко відновити класи в школі

У середу, 30 жовтня,  заступники міського голови Юлія Дойнова та Оксана Дєєва разом із адміністрацією школи та представниками батьківського комітету зустрілися у школі з підрядником робіт та вислухали чергові обіцянки.

Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, в першу чергу батьків цікавило питання, хто буде відновлювати пошкоджені приміщення. Нагадаємо, що 25 жовтня у присутності директора школи, батьків та представника підрядної організації було складено акт про пошкодження чотирьох класних кімнат та коридору на третьому поверсі. У цей же день підрядна організація надала лист-гарантію щодо усунення пошкодження учбових приміщень, викликаних дощем, за власний кошт. Цю інформацію присутнім ще раз підтвердив директор ТОВ “Нікопольська-СТК” Олександр Поган: “Ми за свої кошти відновимо це. До понеділка усе висушимо, підклеїмо і дити вийдуть у відремонтовані класи”. Також за інформацією підрядника до понеділка буде покладено перший шар двошарового гідроізоляційного килиму з рулонних матеріалів згідно проектної документації, тож протікань більше не буде. В цілому гарантія на ремонт покрівлі — 10 років.

Під час спілкування із батьками та представниками міської влади Олександр Поган запевнив, що там, де потрібно, буде проведена протигрибкова обробка стін або стелі, буде також вирішуватися питання щодо ремонту чи заміни паркету, який піднявся від вологи.

Під час зустрічі присутні також поспілкувалися із завідувачем відокремленого підрозділу “Бердянський міськрайонний відділ Державної установи “Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України” Олександрою Кікарош відносно санітарних норм; розглянули проектну документацію та обговорили технологічний процес із начальником відділу технічного нагляду управління капітального будівництва виконкому Антоном Федюковичем.

Завершуючи зустріч представники батьківського комітету разом із директором ТОВ “Нікопольська-СТК” Олександром Поганом склали перелік робіт, які будуть проведені у тих кабінетах, які були пошкоджені.

Нагадаємо, що з міського бюджету в 2018 році було виділено кошти на проведення капітального ремонту будівлі школи №16. Договором передбачено загальне фінансування об’єкту на суму 12 млн. 802 тис. грн. У межах цих коштів передбачається ремонт покрівлі з утепленням, утеплення фасаду, ремонт вимощення з улаштуванням пандусу, ремонт санвузлів, відновлення огорожі, ремонт системи опалення, каналізації, електроосвітлення та улаштування теплового пункту. Усе це виконуватиме ТОВ “Нікопольська-СТК”. У поточному році заплановане виконання робіт на 1 млн. 500 тис. з ремонту 1200 м2 покрівлі та ремонт санвузлів.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok