«Слугу» звільнили з фракції, але залишили народу. Іванісов залишається простим нардепом

"Слугу" звільнили з фракції, але залишили народу. Іванісов залишається простим нардепом

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що народного депутата України Романа Іванісова виключено з партії «Слуга народу». «У нас є монобільшість, але ми можемо говорити дуже відверто: третього депутата (Іванісова) було виключено з партії «Слуга народу». І ми цим пишаємося, бо у нас триває очищення, ми справді партія народна, «Слуга народу», ми служимо народу України, і набрали людей із народу, звичайних людей», — сказав він у відеозверненні до українців про успіхи, перемоги, плани та невдачі влади за тиждень, записаному під час пішої прогулянки президента вулицями Києва у неділю, 24 листопада.

Зеленський зазначив, що якщо знаходитимуть «щось кримінальне, якісь новини будуть про «договірняки», ну люди не ідеальні, тому що це не наші родичі, не наші друзі», то таких людей виключатимуть із партії «Слуга народу», — повідомляє «Інтерфакс-Україна». Президент вважає, що монобільшість — це добре, але найголовніше, щоб це були порядні, чесні, професійні люди.

Як повідомлялося, секретаріат фракції «Слуга народу» направить офіційні запити до всіх правоохоронних органів, щоб вони надали інформацію про те, чи був їхній колега Іванісов судимий за зґвалтування неповнолітньої.

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що Роман Іванісов, що народився і жив в Бердянську, був затриманий в 1995 році та відбував за рішенням суду покарання у вигляді позбавлення волі за зґвалтування неповнолітньої у виправних колоніях загального режиму. У відповідь на це Іванісов на своїй сторінці в соцмережі Facebook оприлюднив скан-копію довідки про відсутність судимості.

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підтвердив, що Іванісов був засуджений, однак судимість було погашено, і, згідно з чинним законодавством, депутат вважається несудимим. Слідом, Генеральна прокуратура України оприлюднила спростування, згідно з яким надана генеральним прокурором Рябошапкою інформація про погашену судимість Іванісова є непідтвердженою.

Лідер фракції «Слуга народу» Арахамія запропонував призупинити членство Іванісова в партії та фракції на період проведення перевірки. У середу, 20 листопада, Іванісов написав на своїй сторінці у Facebook, що на час перевірки оприлюдненої у ЗМІ інформації призупинив своє членство у фракції «Слуга народу». Також він написав, що скоро буде готовий оприлюднити достовірні докази того, що «це спланована інформаційна атака проти нього за його антикорупційну діяльність. Уже зовсім скоро ви дізнаєтеся і прізвище замовника».

0/5 (0 Reviews)
Комментирование и размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok