Мер Запоріжжя заявив при можливість владного перевороту

Мер Запоріжжя заявив при можливість владного перевороту

Перед початком загальноміської наради мер Запоріжжя зробив екстрену заяву: у місті, мовляв, планується силове захоплення влади, а самого його можуть усунути з посади. Про це Олександр Сін заявив у понеділок, перед початком наради з актуальних питань життєдіяльності обласного центру.

"Хочу розпочати нараду з екстреної заяви. До мене надійшла інформація про те, що у Запоріжжі планується силове захоплення влади. Буде зроблена спроба блокування роботи міськради, усунення від своїх обов'язків депутатів і призначення свого мера. Це буде зроблено з метою дестабілізації обстановки у місті", — сказав Олександр Сін.

За його словами, організаторами міського перевороту є "донецькі клани й місцеві бізнесмени, які об'єдналися для захоплення влади і можливості розпоряджатися державним майном і землею Запоріжжя".

Олександр Сін звернувся до городян з проханням — перешкодити несанкціонованій зміні влади. При цьому активіст Майдану Юрій Хохлов на своїй сторінці у Facebook повідомив, запорожці невдоволені роботою діючого градоначальника.

"Десятого грудня всі разом вручаємо авіаквиток запорізькому меру, екс-регіоналу та екс-бютівцю. Ви з нами ?! Йому заброньовано місце в економ-класі, прямий рейс додому у Північну Корею", — зазначив Хохлов.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok