Лідерку «Самопомічі» Гану Гопко занесли до списка 100 провідних світових мислителів

Лідерку "Самопомічі" Гану Гопко занесли до списка 100 провідних світових мислителів

Американський журнал «Foreign Policy» («Міжнародна політика») сьогодні у Вашингтоні представив список 100 провідних світових мислителів.

Це вже 6 щорічний рейтинг видання. До списку увійшла Ганна Гопко, громадська активістка, майбутній нардеп від партії «Самопоміч».

Ганна Гопко номінована у рубриці «Захисники», як пояснюють організатори – це ті, хто ризикнув всім, щоб боротися за те, у що вони вірять.

«Щороку наш список провідних світових мислителів згадує тих, хто втілив свої ідеї в життя, вплинувши на мільйони людей в усьому світі», – Девід Роткопф, редактор і гендиректор видання «Foreign Policy» («Міжнародна політика»). «Це шанс показати хто і що є рушійною зміни сьогодення і як визначатиметься завтра», – додав він.

Як зазначають автори, цьогорічний рейтинг присвячений подіям, які порушили світовий порядок – як на краще так і на гірше: «у рік, коли Росія анексувала Крим, а Ісламські держави надали нове визначення поняттю тероризму, група індійських учених і інженерів показали світу як відправити космічний корабель на Марс за бюджетні кошти, японський натураліст продемонстрував, як дерева можуть бути використані для пом’якшення найгірших наслідків зміни клімату».

Серед інших учасників рейтингу: до тих, що «приймають рішення» номінували Канцлера Німеччини Ангелу Меркель; лауреати, які «кинули виклик нормам і перетасували колоду звичного порядку» журналіст Кара Суішер, і Джошуа Вонг, лідер студентських протестів у Гонконзі; до «Цілителів» віднесли таких лікарів як Кевін Уейл і Ларрі Цейтлін, що створили ZMapp – великий прорив для лікування лихоманки Ебола. Є також категорія «агітаторів», сюди ввійшли терористичні лідери, ідеологи та підступні фінансисти, в тому числі, президент Росії Володимир Путін.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok