Лідер партії «Об’єднання «Самопоміч»Андрій Садовий подякував за довіру

Лідер партії "Об'єднання "Самопоміч"Андрій Садовий подякував за довіру

26 жовтня 2014 року, Київ – О 21:00 відбулася друга прес-конференція у штабі партії «Об’єднання Самопоміч», де кандидати в депутати поділилися своїми враженнями від виборчого процесу. Про це повідомляє офіційний сайт Політичної партії "Об'єднання "Самопоміч".

Андрій Садовий, лідер партії Об’єднання «Самопоміч», міський голова Львова:

Про відповідальність: «Дякуємо за довіру, це величезна відповідальність. Один з найбільших пріоритетів, щоб на весну ми розпочали вибори у місцеві органи влади. Кількість депутатів треба скоротити в три рази, але це мають бути дійсно професійні люди, які будуть нести персональну відповідальність»

Стосовно формування можливої коаліції: «Домовленостей нема і не може бути, тому що ще не завершився підрахунок голосів, і обговорювати домовленості просто некоректно. Ми маємо бути відповідальні».

Про хід передвиборчої кампанії: «Весь бруд, який лився останні місяці – неприпустимий для країни, яка пережила революцію гідності»

Про кадрові призначення: «Буде засідання фракції, яка обере керівника. У нас не як в інших партіях, де люди – гвинтики і все відомо наперед. А на кожну міністерську посаду потрібно ставити фахових людей, які будуть формувати команду та нести персональну відповідальність за свої дії»

Нагадуємо, за першими результатами екзит-полів розташування сил наступне:

«Блок Петра Порошенка» – 23 %, «Народний фронт» – 21,3%, «Об’єднання Самопоміч» – 13,2 %, «Опозиційний блок» – 7,6%, «Радикальна партія Ляшка» – 6,4%, «ВО Свобода – 6,3%, ВО “Батьківщина” – 5,6 %.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok