Гройсман хоче скоріше здати справи невідомо як і кому

Гройсман хоче скоріше здати справи невідомо як і кому

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав Президента Володимира Зеленського внести кандидатуру на пост нового прем’єра та міністрів. Про це він заявив в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV у понеділок, 20 травня. «Я вважаю, що Президент має негайно внести кандидатуру прем’єр-міністра і нового уряду і я вважаю, що це має відбутися у найкоротший термін», — сказав прем’єр.

За словами Гройсмана, Зеленський може це обговорити під час зустрічі лідерами парламентських фракцій, яка відбудеться 21 травня. «Завтра Президент зустрічається з лідерами фракцій, він може це питання там обговорити. І якщо буде утворено рішення депутатів, вони його спільно з Президентом, тому що президент вносить на призначення кандидатуру прем’єр-міністра за рішенням коаліції, він може це зробити», — додав Гройсман. На його думку, коли Зеленський оголосив про те, що уряд має піти у відставку, «він очевидно знав, що з цим робити потрібно далі». «Тому я глибоко переконаний у тому, що його рішення має бути зреалізоване так, як він собі це вважав», — додав Гройсман.

Таким чином, Гройсман, здається, дав зрозуміти, що в умовах, коли раніше було оголошено про розпад коаліції, до появи нової, або нових виборів посада прем’єра залишиться вакантною. Згідно із законом про Кабінет міністрів, прем’єр-міністр має право заявити Верховній Раді про свою відставку. Верховна Рада розглядає питання про відставку прем’єр-міністра не пізніше ніж на десятий день після надходження заяви про відставку, якщо вона надійшла під час чергової сесії Верховної Ради, і не пізніше першого пленарного тижня наступної чергової сесії, якщо така заява надійшла у міжсесійний період.

Раніше Гройсман заявив, що братиме участь у парламентських виборах, що відбудуться восени 2019 року.

20 травня Володимир Зеленський склав присягу Президента України й офіційно приступив до виконання обов’язків. Під час своєї промови він заявив про розпуск Верховної Ради та запропонував урядовцям писати заяви про відставку, якщо вони не готові працювати на «благо поколінь».

Комментирование и размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok