Гройсман хоче скоріше здати справи невідомо як і кому

Гройсман хоче скоріше здати справи невідомо як і кому

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав Президента Володимира Зеленського внести кандидатуру на пост нового прем’єра та міністрів. Про це він заявив в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV у понеділок, 20 травня. «Я вважаю, що Президент має негайно внести кандидатуру прем’єр-міністра і нового уряду і я вважаю, що це має відбутися у найкоротший термін», — сказав прем’єр.

За словами Гройсмана, Зеленський може це обговорити під час зустрічі лідерами парламентських фракцій, яка відбудеться 21 травня. «Завтра Президент зустрічається з лідерами фракцій, він може це питання там обговорити. І якщо буде утворено рішення депутатів, вони його спільно з Президентом, тому що президент вносить на призначення кандидатуру прем’єр-міністра за рішенням коаліції, він може це зробити», — додав Гройсман. На його думку, коли Зеленський оголосив про те, що уряд має піти у відставку, «він очевидно знав, що з цим робити потрібно далі». «Тому я глибоко переконаний у тому, що його рішення має бути зреалізоване так, як він собі це вважав», — додав Гройсман.

Таким чином, Гройсман, здається, дав зрозуміти, що в умовах, коли раніше було оголошено про розпад коаліції, до появи нової, або нових виборів посада прем’єра залишиться вакантною. Згідно із законом про Кабінет міністрів, прем’єр-міністр має право заявити Верховній Раді про свою відставку. Верховна Рада розглядає питання про відставку прем’єр-міністра не пізніше ніж на десятий день після надходження заяви про відставку, якщо вона надійшла під час чергової сесії Верховної Ради, і не пізніше першого пленарного тижня наступної чергової сесії, якщо така заява надійшла у міжсесійний період.

Раніше Гройсман заявив, що братиме участь у парламентських виборах, що відбудуться восени 2019 року.

20 травня Володимир Зеленський склав присягу Президента України й офіційно приступив до виконання обов’язків. Під час своєї промови він заявив про розпуск Верховної Ради та запропонував урядовцям писати заяви про відставку, якщо вони не готові працювати на «благо поколінь».

0/5 (0 Reviews)
Комментирование и размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok