Бердянський виконком протидіє диверсантам введенням пропускного режиму за тиждень до закінчення воєнного стану

Бердянський виконком протидіє диверсантам введенням пропускного режиму за тиждень до закінчення воєнного стану

Як повідомила прес-служба міськвиконкому, «згідно Указу Президента України № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні» від 26.11.2018 р., за рішенням Ради оборони області розпорядженням міського голови для забезпечення роботи виконавчого комітету Бердянської міської ради в умовах воєнного стану з 17 грудня встановлюється пропускний режим до адміністративної будівлі виконкому для працівників та відвідувачів.

Вхід до виконкому буде здійснюватися за перепустками. Перепустка буде оформлюватись Довідковим бюро на першому поверсі за пред’явленням документу, що засвідчує особу (паспорт, водійське або пенсійне посвідчення). Просимо з розумінням поставитися до тимчасового порядку та дотримуватись правил відвідування».

Наступного дня, після їдких коментарів у соцмережах, міський голова Бердянська Володимир Чепурний перевів стрілки на обласне керівництво і повідомив, що лише виконує рішення Ради оборони області:

«Фейсбук наш пейстрить зараз. Шось там хтось когось боїться. Шось там зробили в міській раді… Мы ввели пропускной режим с 17 по 26 декабря. Чтобы мы знали: кто входит и кто выходит. Охрана за счет бюджета. Я придерживаюсь решения совета обороны области»

Тобто на третій тиждень дії воєнного стану Рада оборони області, очолювана генералом СБУ, визначилася з об’єктами управління, які потребують особливого режиму доступу.

Фактично, для значної частини бердянців, інформація про появу на першому поверсі міськради рамки з детектором та загорожі, стала другою ознакою дії воєнного стану після перевірки діяльності систем оповіщення про небезпеку.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok