BBC Україна: Рейтинг Зеленського та його оточення стрімко падає, а проросійських політиків — поволі зростає

BBC Україна: Рейтинг Зеленського та його оточення стрімко падає, а проросійських політиків - поволі зростає

Позитивне ставлення до президента Зеленського восени суттєво зменшилося. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології від 22-25 листопада. У кінці листопада до Володимира Зеленського позитивно ставляться 52% опитаних, негативно — 19%. Ще у вересні, згідно з попереднім опитуванням КМІС, позитивно до чинного президента ставилися 73%, негативно 7%, — повідомляє сайт української редакції BBC. Разом з тим, хоча Володимир Зеленський втрачає рейтинг, він досі залишається найпопулярнішим українським політиком. Наприклад, до Петра Порошенка у листопаді позитивно ставилися 12% українців, негативно 64%. До Юлії Тимошенко позитивне ставлення відчувають 20% опитаних, негативне 41%. Їхні рейтинги майже не змінилися з вересня. Рейтинг лідера «Голосу» Святослава Вакарчука трохи впав — з 25% позитивного у вересні до 23% у листопаді.

А от позитивне ставлення до одного з лідерів ОПЗЖ Юрій Бойко збільшилося з вересня по листопад з 20 до 23%, до його соратника Віктора Медведчука за той же період з 14 до 15%. Негативно до Бойка у листопаді ставилися 33% українців, до Медведчука — 44%.

Члени команди Зеленського мають значно гірші справи з рейтингом, ніж президент. Зокрема, 36% українців досі не знають, що прем’єром України є Олексій Гончарук. 11% українців позитивно ставляться до нього, 25% негативно. До спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова позитивно ставляться 24% українців, негативно 16%. 27% досі не знають такого політика.

 

0/5 (0 Reviews)
Комментирование и размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok