За місяць роботи у Бердянську працівники ТОВ “Чотири лапи. Україна” провели стерилізацію та вакцинацію 283 тварин

У Бердянську протягом місяця працював Міжнародний благодійний фонд «Чотири лапи». І сьогодні у виконавчому комітеті відбулося підбиття підсумків. Директор ТОВ “Чотири лапи. Україна” Олександра Лісчишина нагадала, що їх організація вже працювала у Бердянську у 2015 році. Тоді протягом місяця було проведено вакцинацію проти сказу та стерилізацію більше 300 тварин. У цьому році ці процедури були проведені для 283 тварин (собак та кішок). Олександра Лісчишина відзначила активність наших мешканців, які телефонували з 7-ї ранку до 9-ї вечора, повідомляли про місця скупчення тварин, самі привозили своїх домашніх тварин.

Директор “Чотири лапи. Україна” також повідомила, що вони передали КП “Бердянськекотранс” та зоозахисним організаціям електронну база, яка містить повну інформацію про стерилізованих та вакцинованих тварин.

Заступник міського голови Григорій Горячов подякував ТОВ “Чотири лапи. Україна” за роботу, відзначив її важливість та висловив готовність співпрацювати у наступному році.

Заступник директора КП “Бердянськекотранс” Іван Шмаровоз висловив своє захоплення роботою“Чотири лапи. Україна”: “Це команда професіоналів. Ми багато чому в них навчилися”.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok