В Бердянську знов розпочали боротися в безпритулними тваринами

Проблема безпритульних тварин — є однією з болючих для багатьох міст України, а для курортного Бердянська — тим паче. Вже сім років міська влада співпрацює над вирішенням цього питання із громадською організацією “Бердянське товариство захисту тварин”. З міського бюджету за договором підряду цій організації у 2017 році було виділено 431 тис 998 грн. (у 2016 — 133 тис. 103 грн.),  але не помітно, що кількість безпритульних собак зменшується. І не одиничні скарги на укуси, як дорослих, так і дітей.

У зв’язку із змінами у законодавстві, виникла необхідність проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з відлову тварин (відлов та перевезення утримання безпритульних тварин). Таке засідання конкурсної комісії із закупівель відбулося у понеділок, 29 січня. Документи на участь у конкурсі подав тільки один претендент — харківська ФОП Паневина. Бердянські зоозахисники, дізнавшись про це, зібралися сьогодні, 31 січня, під будівлею виконавчого комітету Бердянської міської ради щоб озвучити свої претензії міській владі. Здебільшого вони стосуються саме цієї харківської фірми, яка за словами зоозахинсиків, у своїй роботі використовує негуманні методи. Ніби-то про це є багато фактів в інтернеті. Також захисники тварин стверджують, що конкурс було проведено із порушенням процедури.

Спілкуючись із представниками громадськості, заступник міського голови Григорій Горячов відзначив, що конкурс відбувся із дотриманням усіх норм. На сьогодні договір із харківською фірмою не підписаний. Зараз спеціалісти управління житлово-комунального господарства вивчають надані ними документи.

“Я був у Харкові у цьому притулку, спілкувався із його працівниками та керівництвом, бачив усю територію, вольєри. Негативного я не побачив. Далі вивчимо надану документацію, а також досвід інших міст. У договорі, який будемо укладати із фірмою лише на перший квартал поточного року, будуть прописані усі заходи — від відлову і до доставки тварин у притулок” — відзначив Григорій Горячов.

Окрім цього у місті буде розроблена міська програма та виділені кошти на облаштування муніципального притулку. Це дозволить регулювати чисельність безпритульних тварин, проводити їх вакцинацію та стерилізацію.

Представники громадськості зустрілися і з міським головою Володимиром Чепурним. Вони звернулися до нього із проханням для розв’язання конфліктної ситуації організувати проведення круглого столу із запрошенням на нього представників харківської фірми.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok