В Бердянську знов обговорили питання реалізації Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у місті

17 квітня за “круглим столом” зібралися представники депутатського корпусу, виконавчого комітету та громадськості обговорити проблему регулювання чисельності безпритульних тварин у Бердянську та шляхи її вирішення. Провів захід заступник міського голови Григорій Горячов. Участь у заході взяли депутати міської ради Сергій Букало, Микола Рудницький, Ігор Калачов, Владислав Кюрчев, Віталій Байдала, Сергій Путря, Олена Мартищенко, а також представники служб виконкому та зоозахисних організацій.

Нагадаємо, що на сесії міської ради, яка відбулась 13 квітня, були прийняті зміни до «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Бердянськ на 2018 рік», які стосувалися конкретизації використання 1 490 145 грн. Під час пленарного засідання було багато питань з боку депутатів та громадськості щодо вирішення проблеми безпритульних тварин, тож міський голова надав доручення зібратись зацікавленим сторонам за “круглим столом” та все обговорити.

Як відзначив на початку зустрічі Григорій Горячов, головна мета зустрічі — обговорити проблему чисельності безпритульних тварин у місті, прийняту програму її регулювання та участі громадськості в її реалізації, а також можливості створення неприбуткової установи для базі комунальної власності задля вирішення цієї проблеми. “Запрошую всіх бажаючих долучитись до реалізації міської програми та чекаємо на пропозиції” — підкреслив Григорій Горячов.

У ході обговорення від зоозахисників лунали питання щодо місця розміщення майбутнього притулку, необхідності розірвання договору з ФОП Панєвіна, неможливості наразі створення повноцінного притулку для тварин з огляду на його велику вартість тощо. Щодо можливості розірвання договору з ФОП Панєвіна заступник міського голови повідомив, що відповідь на це питання мають дати правоохоронні органи. Нова ж установа буде розмішуватися згідно всіх норм, за межами житлових будинків. Наразі вже частково є й засоби вилову, спеціалізований транспорт, вольєри. Більшість присутніх була згодна з тим, що криками та протистояннями проблему безпритульних тварин в місті не вирішити та діяти потрібно спільно та активно.

Підсумовуючи зустріч Григорій Горячов наголосив, що наразі робота спеціалістами буде направлена на підготовку документації щодо організаційної форми створення комунальної установи, яка буде не тільки займатися виловом, стерилізацією та вакцинацією, а й шукати нових господарів для безпритульних тварин, тобто проводити комплексну роботу, і ще раз запросив усіх зацікавлених приєднатися до вирішення спільної проблеми нашого міста.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok