В Бердянську в морському порту п’ятий день проходить акція протесту робітників придприємства проти призначеня міністерством​ нового керівника замість в.о.директора підприємства Миколи Ільїна.

П З приводу останніх подій загальні збори трудового колективу ДП "Бердянський морський торговельний порт" сьогодні прийняли відповідну Постанову, в якій по суті зазначається наступне:

В Бердянську в морському порту п'ятий день проходить акція протесту робітників придприємства проти призначеня міністерством​ нового керівника замість в.о.директора підприємства Миколи Ільїна.

 

 

ввважати найбільш важливим завданням трудового колективу в ситуації, що склалась захист інтересів підприємства, його цілісності, ефективності та стабільності роботи, збереження трудового колективу, соціальної бази.

       З метою виконання цього завдання:

1.Подальші дії з організації захисту інтересів держави, державного підприємства та трудового  колективу доручити Комітету з захисту підприємства, повноваження якого визначені Положенням про Комітет із захисту підприємства, затвердженим загальними зборами трудового колективу 12.10.2016 р.

2.Повідомити про це рішення трудового колективу  та наміри відстоювати інтереси державного підприємства:

-Міністерство інфраструктури України;

-Запорізьку обласну державну адміністрацію;

-Бердянську міську Раду;

3.Запропонувати Бердянській міській Раді

-заслухати на позачерговій сесії питання, стосовно ситуації, що склалася на ДП «Бердянський морський торговельний порт » та прийняти рішення стосовно захисту інтересів ДП «БМТП» та його трудового колективу;

-закликати громаду міста підтримати наміри трудового колективу ДП «БМТП» як єдиного , що залишилось у місті державного підприємства – основного платника податків до бюджету міста та держави в цілому;

4.Запропонувати керівництву Міністерства інфраструктури України, як органу управління, до  винесення судом рішення за замовною кримінальною справою, не приймати управлінського рішення з призначення сторонньої особи на посаду в.о. директора  ДП «БМТП».

5.До  вирішення питань по суті колективу підприємства відстоювати інтереси держави і державного підприємства виключно в правовий спосіб

6.Всі акції та заходи із захисту інтересів держави і державного підприємства узгоджувати з органами місцевої влади.

7.Звернутися до Голови Запорізької обласної державної  адміністрації, Запорізької обласної ради депутатів з вимогою припинити будь-які  дії у неправовий спосіб  відносно державного підприємства.

8.Звернутися до Міністерства інфраструктури України, як органу управління з вимогою здійснити заходи, щодо усунення осіб , причетних до ситуації, що склалася на ДП «БМТП» та інших державних підприємствах, дії яких завдали вагомої шкоди  державі.

9.Звернутися до Президента, Прем’єр-міністра України, конституційними повноваженнями яких є забезпечення ефективного управління держмайном, з вимогами:

— провести всебічні об’єктивні перевірки  діяльності осіб  причетних до ситуації, що склалася на ДП «БМТП» та інших державних підприємствах

— вжити дієвих заходів, щодо ліквідації корупційних схем в управлінні держпідприємствами в системі Мінінфраструктури та опублікувати результати цих перевірок у ЗМІ.

-в подальшому проводити кадрову політику морської галузі міністерства згідно стандартів , враховуючи спеціальну освіту, досвід роботи,  при призначенні на посаду керівників державних підприємств.

з

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok