В Бердянську шість народних депутатів України разом з міським головою Бердянська обговорили питання соціально-економічного розвитку регіону

Міський голова Володимир Чепурний зустрівся з народними депутатами України Сергієм Шаховим, Сергієм Рудиком, Дмитром Лубінцем та Ігорем Артюшенко. На запрошення народних депутатів Олександра Пономарьова та Сергія Валентирова група депутатів відвідує сьогодні місто Бердянськ в межах робочої поїздки до регіонів наближених до зони конфлікту на Сході країни. У зустрічі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та голови Бердянської, Розівської, Приморської, Якимівської, Приазовської райдержадміністрацій.

Міський голова привітав гостей у Бердянську та відзначив, що зараз у місті склались гарні взаємовідносини і з депутатами міської ради, обласної ради (Бердянськ в області представлений шістьма депутатами) та народними депутатами України, і це дозволяє спільно вирішувати різні проблемні питання та залучати кошти на розвиток міста. Користуючись нагодою і присутністю такої чисельності народних депутатів міський голова звернувся до них по допомогу у вирішенні житлового питання внутрішньо переміщених осіб і ветеранів АТО.

Міська влада вирішує це питання в міру своїх можливостей, але існує гостра проблема недостатнього житлового фонду. У зв’язку з реорганізацією державних служб на території міста вивільняються приміщення та окремі будівлі. Як приклад: по вул. Свободи, 113 (ДУ «Бердянська міська санітарно-епідеміологічна станція Запорізької області Міністерства охорони здоров'я) та нежитлові приміщення по вул. Свободи 60-а (приміщення Державної фінансової інспекції). Тож міський голова раніше звернувся за підтримкою до народного депутата Олександра Пономарьова, а сьогодні й до його колег, з проханням посприяти в передачі цих об'єктів нерухомості з державної форми власності в комунальну. Зараз в Бердянську кількість зареєстрованих вимушено переміщених осіб складає 9 800 осіб, ветеранів АТО — 630 і ця кількість зростає. Всі ці категорії громадян потребують допомоги із забезпечення належними житловими умовами.

У дискусії народний депутат України Дмитро Лубінець відзначив що, в нашому місті він був неодноразово, і бачить, що Бердянськ останні два роки стрімко розвивається та змінюється на очах. І це результат спільної роботи міської влади та депутатів, об’єднаної задля розвитку міста.

Під час зустрічі були обговорені також питання соціально-економічного розвиток регіону, ремонту доріг, відновлення роботи бердянського аеропорту, важливості відновлення об'єктів соціальної інфраструктури як у містах, так і у сільській місцевості, створення умов для розвитку бізнесу та нових робочих місць.

Источник: https://bmr.gov.ua

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok
Return to Top ▲Return to Top ▲